The Elder Scrolls III: Przepowiednia

The Elder Scrolls III: Przepowiednia

8,7
7 oceny

Ocena wg platformy:

PC 8.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Bethesda Game Studios
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Otwarty świat,   RPG akcji
Premiery
Świat:
03.06.2003
Europa:
27.06.2003
Polska:
04.09.2003
Producent:
Bethesda Game Studios
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Otwarty świat,   RPG akcji
Premiery
Świat:
03.06.2003
Europa:
27.06.2003
Polska:
04.09.2003

The Elder Scrolls III: Przepowiednia - opis gry

The Elder Scrolls III: Bloodmoon (u nas wydane jako The Elder Scrolls III: Przepowiednia) to RPG akcji w otwartym świecie wyprodukowane przed Bethesda Game Studios i wydane przez Ubisoft 3 czerwca 2003 roku na terenie USA i 27 czerwca 2003 na terenie Europy jedynie na komputery osobiste z systemem Windows. Na terenie Polski, dzięki CD Projekt, produkcja ukazała się 4 września 2003 roku. Jest to drugi dodatek wydany do The Elder Scrolls III: Morrowind.

Względem podstawki, produkcja nie zmienia swoich założeń, czyli jest to RPG w świecie fantasy, gdzie ważnym elementem jest eksploracja. Produkcja dodaje przy tym nową lokację - jest to pokryta śniegiem i bogata w surowce wyspa Solstheim i związaną z nią linia fabularną. Gracz może zapoznać się z nią jedynie w rozgrywce dla pojedynczego gracza.

Dalsza część tekstu pod wideo

Linia fabularna opowiada historię na wyspie Solstheim, gdzie przybyło Imperium z zamiarem wydobycia popularnych w tym rejonie surowców. W pewnym momencie jeden z zamków zostaje zaatakowany przez wilkołaki. Gracz, wykonujący wcześniej w tym forcie pomniejsze zadania, wyrusza do wioski Skallów, do której po odprawieniu kilku rytuałów zostaje przyjęty. Tam też dowiaduje się o prastarej przepowiedni znanej jako "Bloodmoon", gdzie ważną rolę pełni daedryczny książę Hircyn. Gracz przyłącza się więc do Imperium albo wilkołaków i stara się pokonać przeciwną stronę.

Produkcja spotkała się z ciepłym odbiorem zyskując noty na średnim poziomie 80-83 procent. Jakiś czas później, jako element wydana GOTY, dodatek ten pojawił się na konsoli Xbox.

Wideo - The Elder Scrolls III: Przepowiednia

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper