The Dwarves

The Dwarves

5,7
10 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 6.0
XONE 5.0
PC 5.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
KING Art Games
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
RPG taktyczny
Premiery
Świat:
01.12.2016
Europa:
01.12.2016
Producent:
KING Art Games
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
RPG taktyczny
Premiery
Świat:
01.12.2016
Europa:
01.12.2016

Recenzja redakcji

Recenzja: The Dwarves (PS4)
5.5
Recenzja: The Dwarves (PS4)
PS4
Pokaż kolejne recenzje

The Dwarves - opis gry

The Dwarves to taktyczna gra RPG wyprodukowana przez King Art Games i wydana przez THQ Nordic. Tytuł ukazał się na komputerach oraz na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Powstał na podstawie powieści fantasy autorstwa niemieckiego pisarza Markusa Heitza.

The Dwarves to gra powstała na podstawie powieści fantasy o tym samym tytule autorstwa Markusa Heitza. Głównym jej bohaterem jest krasnolud Tungdil, którego wyróżnia to, że mieszka wśród ludzi. Pewnego dnia postanawia on jednak wyruszyć w świat aby znaleźć swoje przeznaczenie i, być może, także pobratymców, jednak problem w tym, że wokół zaczynają dziać się nieciekawe rzeczy. Głównym powodem tego zamieszania jest konflikt między szóstką Magi, która dba o równowagę na świecie (a konkretnie zdrada jednego z Magi).

Wydarzenia/akcję obserwujemy z perspektywy lotu ptaka. Głównym bohaterem jest wspomniany Tungdil, ale oprócz niego w zmaganiach biorą udział też inne postacie (przy czym, wbrew temu co sugeruje tytuł, nie są to tylko krasnoludy) - każda ze swoją historią i unikalnymi umiejętnościami. Podczas rozgrywki bierzemy udział w wymagających bitwach, do których wystawić możemy cztery postacie. Starcia rozgrywają się w czasie rzeczywistym, ale w gorących sytuacjach, kiedy potrzebujemy oddechu i czasu na obmyślenie kolejnych działań, możemy zrobić pauzę. Stopień trudności podnosi fakt, iż bitwy rozgrywają się nierzadko bezpośrednio po sobie a w ich trakcie nie możemy stracić ani jednego towarzysza broni.

W grze zaimplementowano system rozwoju, jednak opcjonalnych aktywności (jak questy) nie ma tak dużo, toteż możliwości nabicia dodatkowych leveli przed fabularną bitwą są ograniczone. Do kolejnych lokacji mamy dostęp z poziomu mapy świata.

Wideo - The Dwarves

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper