The Adventure Pals

The Adventure Pals

7,3
9 oceny

Ocena wg platformy:

NS 7.5
PC 7.0
PS4 9.0
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Massive Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Platformowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
03.04.2018
Europa:
03.04.2018
Producent:
Massive Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Platformowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
03.04.2018
Europa:
03.04.2018

The Adventure Pals - opis gry

The Adventure Pals to dwuwymiarowa platformówka wyprodukowana przez studio Massive Monster i wydana przez Armor Games. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Fabuła - The Adventure Pals

Produkcja studia Massive Games czerpie sporo inspiracji z Adventure Time, popularnej kreskówki emitowanej w telewizji Cartoon Network. Serial koncentrował się na perypetiach Finna i jego żółtego psa Jake’a, tutaj natomiast głównym bohaterem jest chłopiec, który podróżuje ze swoją małą żyrafą (na której może zresztą jeździć) i kamieniem. Chłopak wyrusza w niebezpieczną podróż po tym, jak porwany został jego ojciec, który ma zostać przerobiony na parówki (z powodu swojego nazbyt zaawansowanego wieku).

Rozgrywka - The Adventure Pals

Jeśli chodzi o rozgrywkę, The Adventure Pals to dwuwymiarowa platformówka, choć parę cech odróżnia grę od bardziej tradycyjnych przedstawicieli gatunku. Nasz podopieczny oprócz standardowych umiejętności, jak skakanie czy bieganie, potrafi także korzystać z pomocy swoich towarzyszy, żyrafy (pozwala go np. dłużej utrzymywać w powietrzu) i kamienia, który potrafi sam z siebie atakować przeciwników, tudzież rozmaitych przedmiotów. Oprócz omijania przeszkód ważna jest także walka. Główny bohater dysponuje mieczem, którym potrafi szlachtować nieprzyjaciół. Im bardziej efektowne combo (choć sam system walki jest bardzo prosty; korzystamy z przycisku odpowiedzialnego za atak i uników), tym więcej doświadczenia trafia na nasze konto, a to z kolei pozwala odblokowywać przydatne perki. Wpadka wiąże się z koniecznością rozpoczynania levelu od początku (na przejście czeka w sumie pięć światów).

Podczas zmagań natrafić możemy na różne barwne postacie, które mogą nas poprosić o jakąś przysługę.

Gra posiada tryb multiplayer dla dwóch osób (kooperacja).

Wideo - The Adventure Pals

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper