Tharsis

Tharsis

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
PS4 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Choice Provisions
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna
Premiery
Świat:
12.01.2016
Europa:
12.01.2016
Producent:
Choice Provisions
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna
Premiery
Świat:
12.01.2016
Europa:
12.01.2016

Tharsis - opis gry

Tharsis to gra strategiczna osadzona w klimacie science-fiction. Za produkcję odpowiada studio Choice Provisions, a w tytule zainteresowani gracze wcielają się w pierwszą załogę, która wyrusza na Mars

W pozycji gracze wcielają się w czteroosobową załogę, która wyrusza w tę długą i bardzo niebezpieczną podróż. Wyprawa ma trwać około 300 dni, ale już na samym początku statek zostaje uszkodzony, więc astronauci muszą uporać się ze wszystkimi naprawami i tym samym doprowadzić do szczęśliwego zakończenia. Wybrańcy mają uchronić ludzkość przez zagładą, ale nie będzie to łatwa misja, ponieważ z Czerwonej Planety nadawane są tajemnicze sygnały, które sugerują, że ktoś czeka na odkrywców.

Choice Provisions przygotowując ten tytuł postawiło na bardzo otwartą i nieprzewidywalną rozgrywkę. W trakcie podróży możemy napotkać na mnóstwo, generowanych losowo zdarzeń, które będą wpływać na powodzenie zadania.

Gracz na początku wybiera czterech śmiałków spośród sporej listy – każda postać różni się indywidualnymi cechami – a następnie należy wydawać rozkazy, dbać o wszystkie urządzenia, eliminować problemy oraz w odpowiedni sposób gospodarować surowcami. Kosmonauci w różnie mogą zareagować na zastane okoliczności, więc podczas zabawy trzeba być gotowym na każdą ewentualność.

Wideo - Tharsis

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper