Tekken Mobile

Tekken Mobile

4,0
4 oceny

Ocena wg platformy:

Mobile 4.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Bandai Namco
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Premiery
Świat:
01.02.2018
Europa:
01.02.2018
Producent:
Bandai Namco
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Premiery
Świat:
01.02.2018
Europa:
01.02.2018

Tekken Mobile - opis gry

Tekken Mobile to bijatyka wyprodukowana i wydana przez firmę Bandai Namco. Tytuł ukazał się na urządzeniach przenośnych z systemami Android i iOS.

Produkcja Bandai Namco to, jak sama nazwa wskazuje, wersja Tekkena stworzona z myślą o urządzeniach przenośnych. Największa zmiana dotyczy oczywiście systemu walki i sterowania, które zostało zaprojektowane z myślą o ekranach dotykowych telefonów i tabletów. Wersja mobilna Tekkena nie wymaga oczywiście wklepywania skomplikowanych kombinacji przycisków, by móc odpalić skuteczne combo. Jeśli chcemy odpalić zwykły atak, stukamy palcem o prawą stronę ekranu. Jeśli chcemy zablokować ciosy wyprowadzane przez przeciwnika, stukamy po lewej stronie ekranu. Przytrzymanie palca na ekranie pozwala z kolei ‘naładować’ się, dzięki czemu jesteśmy w stanie przebić blok przeciwnika. To nie wszystko. Wspomnieć też warto o atakach specjalnych dostępnych pod postacią kilku kart, do których dostęp mamy w trakcie starć, a także o żywiołach - każda z dostępnych postaci jest przypisana jednemu z nich, co ma przełożenie na obrażenia, jakie zadajemy lub są nam zadawane (słabość wobec jakiegoś żywiołu oznacza, że będziemy pozbawiać przeciwników większej ilości energii albo to oni będą pozbawiać jej nas).

Głównym wariantem zabawy w Tekken Mobile jest tryb fabularny, w którym nasza postać porusza się po dwuwymiarowej mapce, szukając nowych wyzwań. Co warto dodać, mapy ulegają zmianom na bieżąco. Drugi tryb to Dojo Challenge pozwalający nam budować drużynę, a następnie wystawiać swoich podopiecznych do walk z podopiecznymi innych graczy. Po trzecie, twórcy regularnie udostępniali nowe eventy dające możliwość wzięcia udziału w unikalnych, niedostępnych w żaden inny sposób wyzwaniach.

Wideo - Tekken Mobile

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper