Tekken Hybrid

Tekken Hybrid

7,8
49 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 7.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Namco Bandai
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka,   Inna
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
22.11.2011
Europa:
25.11.2011
Polska:
25.11.2011
Producent:
Namco Bandai
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka,   Inna
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
22.11.2011
Europa:
25.11.2011
Polska:
25.11.2011

Recenzja redakcji

Recenzja: Tekken Hybrid (PS3)
7.0
Recenzja: Tekken Hybrid (PS3)

Tekken Hybrid - opis gry

Tekken Hybrid to osobliwa składanka, w skład której wchodzą: Tekken Tag Tournament HD, demo Tekken Tag Tournament 2 - Prologue oraz pełnometrażowy film Tekken: Blood Vengeance 3D. Za TTT HD oraz demo „dwójki” odpowiada Namco Bandai, natomiast film wyprodukowano w koprodukcji z Digital Frontier. Hybrid ukazał się pod koniec 2011 roku, wyłącznie na PlayStation 3.

Fabuła Blood Vengeance opowiada o konflikcie w rodzinie Mishima. Stojący na czele Mishima Zaibatsu Jin Kazama, oraz przewodzący G Corporation, jego ojciec - Kazuya Mishima, pragną przechwycić pewnego ucznia japońskiej szkoły średniej, Shina Kamiyę, którego komórki mogą przechylić szalę zwycięstwa na jedną ze stron. Zwaśnione ze sobą siostry Williams, Nina i Anna, stanowią prawą rękę - odpowiednio - Jina i Kazuyi. Obie z sióstr wysyłają do szkoły swoje zakonspirowane agentki, które mają za zadanie nawiązać kontakt, a następnie pomóc przechwycić Shina. Jedną z dziewczyn jest Xiaoyu, natomiast druga z agentek jest cyborgiem, którego metaliczny endoszkielet ukrywa się pod aksamitną skórą Alisy Bosconovitch. Dziewczęta dość przypadkowo nawiązują kontakt z Shinem, a także ze sobą, i stosunkowo szybko zmuszone będą połączyć siły, aby przetrwać i uratować porwanego przez nieznane siły Japończyka.

 

Tekken Tag Tournament HD jest zremasterowaną wersją klasyka z PlayStation 2, która zadebiutował w 2000 roku. System walki po ponad dekadzie nie postarzał się praktycznie wcale. TTT jest bijatyką 3D, w której gracz wybiera przed starciem dwóch wojowników. Obie postaci walczą na przemian, a w momencie zmiany zawodnika można wykonać łączoną kombinację ciosów. Tag Tournament zasłynęło także jedną z najciekawszych mini-gier w bijatykach, czyli Tekken Bowl (kręgle). Edycja HD doczekała się poprawionej oprawy graficznej oraz obsługi trofeów. Tekken Tag Tournament 2 - Prologue to demo drugiej osłony TTT, w którym producent oddał graczom czterech zawodników, dodatkowo zachęcając do zabawy zestawem dwunastu trofeów.

 

Mimo ponad dziesięciu lat na karku, Tekken Tag Tournament po liftingu prezentuje się przyzwoicie. Nieporównywalnie lepiej wygląda rzecz jasna demo „dwójki”, jednak należy mieć na uwadze, że dzieli te gry aż jedenaście lat. Tekken: Blood Vengeance pomyślany został jako animacja CG i wizualnie prezentuje się doskonale. Wydawca uwzględnił w filmie możliwość wybrania ścieżki dźwiękowej - dostępne są japońska oraz angielska.

Wideo - Tekken Hybrid

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper