Teenage Mutant Ninja Turtles 3: Mutant Nightmare

Teenage Mutant Ninja Turtles 3: Mutant Nightmare

6,0
16 oceny

Ocena wg platformy:

DS 6.0
PS2 5.8
XBOX 6.0
GC 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Konami
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona
Śr. czas:
12 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
01.11.2005
Europa:
01.11.2005
Producent:
Konami
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona
Śr. czas:
12 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
01.11.2005
Europa:
01.11.2005

Teenage Mutant Ninja Turtles 3: Mutant Nightmare - opis gry

Teenage Mutant Ninja Turtles 3: Mutant Nightmare to chodzona bijatyka wyprodukowana i wydana przez Konami. Tytuł ukazał się na PlayStation 2, GameCube’ie, Xboxie i NDS-a. Produkcja powstała na podstawie serialu animowanego.

Fabularnie gra podzielona jest na kilka epizodów, które przedstawiają wątki znane z telewizyjnego serialu. Pierwszy skupia się na zmaganiach bohaterów z obcą rasą wrogo nastawionych kosmitów zwanych Triceratonami, druga ukazuje poszukiwania Splintera porwanego przez agenta Bishopa, a w trzecim Shredder usiłuje odbudować Nowy Jork po ofensywie wspomnianych Triceratonów. Po zaliczeniu tych trzech etapów odblokowuje się jeszcze czwarty.

Gameplayowo gra różni się w zależności od wersji. Na dużych konsolach mamy do czynienia z trójwymiarową chodzoną bijatyką, natomiast na przenośniaku Nintendo bliżej jej do scrollowanych klasyków gatunku.

W wersji na duże konsole otrzymujemy do wyboru jednego z żółwi, choć zaznaczyć trzeba, że już podczas właściwej rozgrywki w bitce uczestniczy cała czwórka. Bohaterowie różnią się nie tylko rodzajem broni, ale także innymi cechami. Każdy ma jakieś swoje wady i zalety, np. Raphael jest świetny w ataku, ale gorzej u niego z wytrzymałością.

Lwia część naszych zmagań polega na obijaniu facjat licznych przeciwników. Początkowo liczba umiejętności podopiecznych jest ograniczona, jednak z czasem można ją rozbudowywać za pomocą specjalnych zwojów lub gromadzonego doświadczenia. Żółwie mogą też odpalać specjalne techniki po nabiciu specjalnego wskaźnika.

Od czasu do czasu grę urozmaicają minigierki, jak rzucanie w przeciwników gwiazdkami czy jazda na desce. Produkcja Konami oferuje też multiplayer dla czterech osób (dotyczy to wszysktich wersji).

Dalsza część tekstu pod wideo

Wideo - Teenage Mutant Ninja Turtles 3: Mutant Nightmare

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper