Tales of the Neon Sea

Tales of the Neon Sea

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Palm Pioneer
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
30.04.2019
Europa:
30.04.2019
Producent:
Palm Pioneer
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
30.04.2019
Europa:
30.04.2019

Tales of the Neon Sea - opis gry

Tales of the Neon Sea to gra przygodowa wyprodukowana przez chińskie studio Palm Pioneer i wydana przez Zodiac Interactive. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsoli Nintendo Switch.

Akcja Tales of the Neon Sea rozgrywa się w dalszej przyszłości. W świecie wykreowanym przez Palm Pioneer ludzie i świadome roboty współegzystują, ale pojawiają się też pomiędzy nimi napięcia. Zwłaszcza w przededniu wyborów na prezydenta, w których udział bierze konserwatywny kandydat będący przeciwko robotom oraz sam robot. Głównym bohaterem jest Rex, były policjant, a obecnie prywatny detektyw imający się najróżniejszych zleceń. Jedno z nich wplątuje go w końcu w sprawę seryjnego mordercy, który od dawna wymyka się sprawiedliwości.

Rozgrywka w produkcji Palm Pioneer sprowadza się przede wszystkim do rozwiązywania spraw kryminalnych, co może wyglądać różnie. Nasz podopieczny przemierza futurystyczne miasto (ewidentnie inspirowane Blade Runnerem), poszukując wszelkich możliwych wskazówek, które skierują go na właściwy trop: rozmawia z napotkanymi postaciami, zwraca uwagę na środowisko/otoczenie, drogą dedukcji łączy wątki itd. Istotną częścią naszych zmagań jest rozwiązywanie łamigłówek, których twórcy dodali naprawdę sporo. Występują one w wielu sytuacjach, czasami na pozór kompletnie zwyczajnych, jak otwieranie drzwi lub odpalanie komputera. Najczęściej jednak opierają się na prostych zasadach, np. przestawianiu lub łączeniu jakichś elementów (jak chociażby kabli).

Pewnym urozmaiceniem śledztw jest możliwość przejęcia kontroli nad kotem Williamem, który pomaga Rexowi w jego żmudnej pracy. Jego umiejętności bardzo się przydają, ponieważ potrafi się dostać do miejsc będących poza zasięgiem ludzi i robotów.

Wideo - Tales of the Neon Sea

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper