Super Toy Cars

Super Toy Cars

8,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS -
PC 8.0
Wii U -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Eclipse Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
24.07.2014
Europa:
24.07.2014
Producent:
Eclipse Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
24.07.2014
Europa:
24.07.2014

Recenzja redakcji

Recenzja: Super Toy Cars (PS4)
5.0
Recenzja: Super Toy Cars (PS4)
PS4

Super Toy Cars - opis gry

Super Toy Cars to gra traktująca o wyścigach zabawkowych samochodów wyprodukowana i wydana przez niezależne studio Eclipse Games. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Wii U i Nintendo Switch.

Super Toy Cars to wyścigi małych zabawkowych samochodzików inspirowane popularną w swoim czasie serią Micro Machines autorstwa Codemasters. Podobnie jak tam, tak i w produkcji Eclipse Games ścigamy się po różnych domowych i przydomowych miejscówkach. W trakcie rywalizacji mamy do dyspozycji rozmaite dopałki, jak rakiety czy kule bilardowe, które są porozrzucane po torze i mogą działać na różne sposoby. Niektóre z nich nabijają także specjalny wskaźnik (zapełnia się go także innymi czynnościami, np. driftując), pozwalający odpalić boosta, a co z tym idzie znacząco zwiększyć na chwilę szybkość naszego pojazdu. Co ciekawe, rywalizację śledzić możemy nie tylko dzięki kamerze zawieszonej nad torem (jak w Micro Machines), ale też ustawionej za samochodzikiem.

Głównym wariantem zabawy jest tryb kariery, w którym na przejście czeka blisko pięćdziesiąt eventów. Rywalizacja, warto dodać, polega w nich nie tylko na ściganiu się z innymi. Oprócz tego znajdziemy tu również time triale (jazda na czas) i zmagania polegające na eliminowaniu rywali (i specjalną odmianę tej konkurencji, podczas której na planszy porozmieszczane są miny). Wraz z postępami gromadzimy walutę, za którą możemy potem odblokowywać nowe samochody, upgrade'y poprawiające ich osiągi oraz różne elementy mające funkcję bardziej dekoracyjną. Twórcy przygotowali pięć miejscówek, w których rozgrywają się wyścigi. W każdej z nich znajdują się trzy tory.

Oprócz kariery dostępne są też takie tryby jak szybki wyścig, multiplayer dla maksymalnie czterech osób jednocześnie czy edytor tras.

Wideo - Super Toy Cars

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper