Super Rude Bear Resurrection

Super Rude Bear Resurrection

7,7
3 oceny

Ocena wg platformy:

PC 8.0
PS4 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Alex Rose Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Platformowa
Premiery
Świat:
02.05.2017
Europa:
02.05.2017
Producent:
Alex Rose Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Platformowa
Premiery
Świat:
02.05.2017
Europa:
02.05.2017

Super Rude Bear Resurrection - opis gry

Super Rude Bear Resurrection to dwuwymiarowa platformówka wyprodukowana i wydana przez niezależne studio Alex Rose Games. Tytuł ukazał się na komputerach oraz na PlayStation 4.

W grze wchodzimy w buty tytułowego niegrzecznego niedźwiedzia. Mieszka on we wschodnim Londynie, ale pewnego razu jest zmuszony cofnąć się w czasie, aby pokonać swojego arcywroga Wizarda.
 
Droga prowadząca go do tego celu będzie jednak długa. I trudna. Super Rude Bear Resurrection to platformer z gatunku tych przeznaczonych dla masochistów. Na przejście czeka tu siedem światów, które składają się z kolei z pewnej liczby pomniejszych poziomów najeżonych licznymi, najrozmaitszymi przeszkodami: kolcami, toporami, przeciwnikami ciskającymi w nas pociski itd. Umieranie jest częścią ‘zabawy’, ponieważ prawdopodobieństwo, że przejdziemy level bez wielu powtórzeń jest bardzo niewielkie. Jedyna umiejętność jakimi dysponuje nasz podopieczny to skok (w tym także i wall jump), który musi wystarczyć do radzenia sobie z tutejszymi wyzwaniami (niedźwiedź nie posiada oprócz tego żadnych zdolności ofensywnych). Twórcy zaimplementowali jednak ciekawy patent, który z czasem ułatwia przeprawę - otóż po zgonie zwłoki głównego bohatera pozostają na planszy, co w różny sposób może nam pomóc: stworzyć pomost nad jakąś przeszkodą lub osłonę.
 
Super Rude Bear Resurrection nie jest długą grą, ale oprócz ‘głównego wątku’ dostępne są tu również różne bonusowe wyzwania (przechodzenie leveli bez zgonów), sieciowe rankingi z najlepszymi czasami (w tym możliwość ściągnięcia duchów przejść innych graczy) czy tryb Twitch, który daje osobom oglądającym nasz stream sposobność wpływania na rozgrywkę. Dostępne są również dodatkowe poziomy i dialogi, jeśli spełnimy określone wymagania.
 
Dla tych, którzy mają problemy z wdrożeniem się, przygotowano specjalny tryb treningowy.

Dalsza część tekstu pod wideo

Wideo - Super Rude Bear Resurrection

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper