Super Exploding Zoo

Super Exploding Zoo

6,2
17 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 5.9
PS Vita 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Honeyslug Ltd
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna
Premiery
Świat:
02.06.2015
Europa:
02.06.2015
Producent:
Honeyslug Ltd
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna
Premiery
Świat:
02.06.2015
Europa:
02.06.2015

Recenzja redakcji

Recenzja: Super Exploding Zoo! (PS4)
7.0
Recenzja: Super Exploding Zoo! (PS4)
PS4

Super Exploding Zoo - opis gry

Super Exploding Zoo to prosta strategia typu tower defense wyprodukowana przez brytyjskie niezależne studio Honeyslug, twórców m.in. Frobisher Says! czy Hohokum. Gra ukazała się na PlayStation 4 i PlayStation Vita.

Rozgrywka - Super Exploding Zoo

Dalsza część tekstu pod wideo

Sceną gry, jak sugeruje zresztą sam tytuł, jest zoo, które najeżdżają kosmici przypominający robale. W produkcji Brytyjczyków gracz kieruje gromadą zwierząt, a jego zadaniem jest kaptować kolejnych mieszkańców ogrodu oraz chronić cenne jajka z małymi. Na początku poziomu, których twórcy przygotowali łącznie około 80, rozpoczynamy z niewielkimi siłami i musimy na tyle zmyślnie pokierować poczynaniami podopiecznych, by zrealizować wyznaczone cele.

Dostępne w grze gatunki zwierząt różnią się siłą, a także specjalnymi umiejętnościami. Dla przykładu krokodyle mogą wskoczyć do wody i stworzyć most, lwy są w stanie rykiem przestraszyć kosmitów, co spowalnia ich pochód, a skunksy zrobić to, z czego słyną skunksy - zasmrodzić otoczenie. To jednak nie wszystko, ponieważ podopieczni potrafią się też wysadzić w powietrze i zadać tym sposobem obrażenia przeciwnikom. Ten patent również ma swoje niemałe znaczenie podczas rozgrywki.

Poza standardową ‘kampanią’ z 80 levelami twórcy przygotowali też inne atrakcje. Gracze mają do dyspozycji losowo generowane wyzwania, a także multiplayer, w którym mogą ze sobą grać posiadacze obu konsol.

Wideo - Super Exploding Zoo

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper