Super Beat Sports

Super Beat Sports

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Harmonix
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Muzyczna
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
02.11.2017
Europa:
02.11.2017
Producent:
Harmonix
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Muzyczna
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
02.11.2017
Europa:
02.11.2017

Super Beat Sports - opis gry

Super Beat Sports to gra muzyczna (rytmiczna) oferująca pięć sportowych minigier, za której produkcję odpowiadało studio Harmonix. Tytuł ukazał się na konsoli Nintendo Switch.

Rozgrywka - Super Beat Sports

Produkcja Harmonix to remake Beat Sports dostępnego wcześniej na urządzeniach Apple. Gra posiada pewne fabularne założenia pozwalając nam się wcielić w postać, która w wyniku splotu wydarzeń trafia na planetę sympatycznych kosmitów próbujących naśladować rywalizację sportową Ziemian. Twórcy przygotowali łącznie pięć minigier, o jedną więcej niż w pierwowzorze.

Dostępne w Super Beat Sports minigry to wariacje na temat różnych dyscyplin sportowych istniejących w rzeczywistości. Mamy tu więc wariację na temat siatkówki, bejsbola, tenisa i golfa. Piąta, nowa konkurencja inspirowana jest natomiast Pongiem, a w jej trakcie musimy wbić piłkę do bramki przeciwnika (piłka może odbijać się od ścian, co utrudnia niekiedy interwencję). We wszystkich tych przypadkach zabawa sprowadza się w zasadzie do jednego: odbijania piłki w zgodzie z rytmem, do czego używamy jednego przycisku. Co więcej, każda z wymienionych dyscyplin podnosi nam wraz z postępami poprzeczkę. Grać możemy używając przycisków bądź funkcji ruchowych joy-conów.

W Super Beat Sports grać można samemu lub z maksymalnie trzema innymi osobami. 

Wideo - Super Beat Sports

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper