Sunblaze

Sunblaze

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Games From Earth
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Platformowa
Premiery
Świat:
03.06.2021
Europa:
03.06.2021
Producent:
Games From Earth
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Platformowa
Premiery
Świat:
03.06.2021
Europa:
03.06.2021

Sunblaze - opis gry

Sunblaze to dwuwymiarowa platformówka wyprodukowana przez niezależne studio Games From Earth i wydana przez Bonus Stage Publishing. Tytuł ukazał się na PC oraz konsoli Nintendo Switch.

Fabuła - Sunblaze

Sunblaze posiada fabułę, lecz nie stanowi ona szczególnie ważnej części całości. Główną bohaterką jest Josie, córka superbohatera. Ojciec próbuje ją przygotować do superbohaterskich obowiązków w swoim symulatorze, jednak ten podczas treningu zaczyna wariować. W efekcie dziewczyna zostaje w nim uwięziona. Jej zadaniem jest się uwolnić i dowiedzieć prawdy o tajemniczej ‘usterce’.

Rozgrywka - Sunblaze

Sunblaze to platformówka przywodząca na myśl tytuły takie jak Celeste. Zadanie jest tu w teorii bardzo proste: pokonując najrozmaitsze przeszkody na planszy mieszczącej się w całości na ekranie telewizora/konsoli musimy dostać się do chipa, a jeśli jesteśmy na siłach, także do znajdźki (data cube) będącej opcjonalnym wyzwaniem dla najbardziej zaawansowanych graczy. Nasza podopieczna dysponuje wachlarzem umiejętności takich jak podwójny skok, dash czy możliwość chwytania się ścian, i są one na podorędziu bohaterki już na pierwszych etapach jej przygody.

Wraz z postępami rozgrywkę zaczynają urozmaicać nowe przeszkadzajki: lasery, wszechobecne, wielkie bloki, wyładowania elektryczne, latające roboty itd. itp. Stopień trudności jest przy tym wysoki. Josie nie dysponuje żadnym paskiem energii - kontakt z przeszkodą kończy się tutaj bowiem natychmiastowym zgonem (te zaś idą w setki, jeśli nie tysiące). Co jednak w tym kontekście warto dodać, twórcy przygotowali garść ułatwień dla osób, których umiejętności manualne nie pozwalają na przejście ‘kampanii’. Czymś takim jest Zen Mode, w który inny, łatwiejszy zestaw leveli. 

Wideo - Sunblaze

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper