Strike Suit Zero

Strike Suit Zero

5,1
7 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.0
PS4 5.0
XONE 4.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Born Ready Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Premiery
Świat:
04.2013
Europa:
04.2013
Producent:
Born Ready Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Premiery
Świat:
04.2013
Europa:
04.2013

Recenzja redakcji

Recenzja: Strike Suit Zero: Director's Cut (PS4)
7.0
Recenzja: Strike Suit Zero: Director's Cut (PS4)
PS4

Strike Suit Zero - opis gry

Strike Suit Zero to gra zręcznościowa traktująca o starciach statków kosmicznych. Tytuł wyprodukowało i wydało niezależne studio Born Ready Games z myślą o komputerach osobistych, PlayStation 4 i Xboxie One. Tytuł inspirował się takimi seriami jak Elite, Colony Wars czy Macross.

Rozgrywka - Strike Suit Zero

Dalsza część tekstu pod wideo

W Strike Suit Zero gracz wciela się w pilota, który uczestniczy w zakrojonym na szeroką skalę konflikcie między Zjednoczonymi Narodami Ziemi (United Nations of Earth) i kosmicznymi koloniami. Akcja toczy się w XXIII wieku.

Gra podzielona jest na misje. Rozgrywka stara się nawiązywać do popularnych w latach 90. arcade’owych strzelanin kosmicznych, choć tytuł Born Ready Games wprowadza również rozwiązania bardziej charakterystyczne dla symulacji, np. ograniczoną ilość amunicji lub energii przydatnej przy posługiwaniu się niektórymi rodzajami broni.

Gracz ma tu do dyspozycji cztery rodzaje statków, jak chociażby bombowiec i myśliwiec. Wydarzenia można obserwować z dwóch perspektyw - jedna kamera znajduje się w kokpicie, a druga przedstawia statek w pełnej krasie. Produkcja Born Ready Games oferuje sporo możliwość w kwestii doboru własnego sprzętu. Bronie można z czasem ulepszać, a wraz z postępami pojawiają się zupełnie nowe wynalazki. Arsenał jest generalnie bardzo pokaźny i daje spore pole do popisu jeśli chodzi o ustawienia maszyny. Do wykorzystania są różne typy rakiet, działka plazmowe, karabiny maszynowe, lasery i wiele więcej.

Gra może się także pochwalić sporą różnorodnością pod innymi względami. Twórcy przygotowali np. wiele rodzajów futurystycznych pojazdów (za ich projekt odpowiadał Junji Okubo, jeden z designerów w Infinite Space), a także inne obiekty, jak stacje kosmiczne. Wiele bitew toczy się z udziałem wielkich sił i całość naprawdę przypomina wojnę.

Strike Suit Zero nie posiada multiplayera.

Wideo - Strike Suit Zero

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper