Star Wars Episode I: Jedi Power Battles

Star Wars Episode I: Jedi Power Battles

6,3
24 oceny

Ocena wg platformy:

PSone 6.2
DC 6.3
GBA -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
LucasArts
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Śr. czas:
14 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
03.2000
Europa:
04.2000
Producent:
LucasArts
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Śr. czas:
14 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
03.2000
Europa:
04.2000

Star Wars Episode I: Jedi Power Battles - opis gry

Star Wars Episode I: Jedi Power Battles to gra akcji wyprodukowana i wydana przez LucasArts. Tytuł ukazał się na PlayStation, Game Boy Advance oraz Sedze Dreamcast (przy czym ta ostatnia wersja została wzbogacona o nową zawartość).

Jedi Power Battles opowiada historię przedstawioną w pierwszym filmowym epizodzie Gwiezdnych Wojen używając konwencji gry akcji. Do wyboru otrzymujemy w sumie pięciu rycerzy Jedi. Nasz podopieczny następnie przedziera się przez dziesięć najeżonych przeciwnikami poziomów, począwszy od statku Organizacji Handlowej, a skończywszy na pojedynku z Darth Maulem na Naboo.

 

Jedi posługują się oczywiście mieczami świetlnymi, które nie tylko służą do szlachtowania przeciwników, ale także np. do odbijania wystrzeliwanych przez nich pocisków. Poza tym nie są oni pozbawieni Mocy, ale atak specjalny z nią się wiążący nie jest jakoś szczególnie niszczycielski. Gra od czasu do czasu urozmaica nam też zabawę innymi wyzwaniami. Często zmagamy się tu z sekcjami ‘platformowymi’, podczas których musimy uważać, by nie zlecieć na twarz z dużej wysokości. Konsekwencją w takim przypadku jest utrata życia. Czasami Jedi zasiadają także za sterami rozmaitych pojazdów, które powinny być znane fanom uniwersum.

 

Gra oferuje tryb multiplayer, który umożliwia dwóm graczom wspólne przechodzenie fabularnej ‘kampanii’. A wersja na Dreamcasta została dodatkowo rozbudowana. Poprawiono w niej oprawę graficzną, interfejs, a także dodano dwa nowe warianty rozgrywki - trening, który daje sposobność szlifowania umiejętności (choć system ogólnie nie jest skomplikowany), oraz duel, czyli pojedynki jeden na jednego (do wyboru mam w nim reprezentantów nie tylko ‘jasnej’, ale i ciemnej strony mocy).

Wideo - Star Wars Episode I: Jedi Power Battles

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper