Spec Ops: Stealth Patrol

Spec Ops: Stealth Patrol

6,3
12 oceny

Ocena wg platformy:

PSone 6.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Runecraft
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina tak.
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
05.01.2000
Europa:
05.01.2000
Producent:
Runecraft
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina tak.
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
05.01.2000
Europa:
05.01.2000

Spec Ops: Stealth Patrol - opis gry

Spec Ops to seria gier będących taktycznymi strzelaninami, w których wcielamy się w amerykańskich rangersów. Swój debiut na pierwszym PlayStation miała w 2000r. tytułem Stealth Patrol.

Akcję gry obserwujemy zza pleców naszej postaci, czyli z kamery TPP. Do wykonania czeka na nas pięć głównych misji w różnych lokacjach (Syberia, Bośnia, Irak, Północna Korea, Wietnam) podzielonych na kilka mniejszych zadań.  Do dyspozycji mamy zawsze dwóch żołnierzy. Towarzyszącemu nam wojakowi możemy wydawać proste komendy, możemy również sami nim pokierować, przełączając się swobodnie między postaciami. Ostatnią i najlepszą możliwością jest zagranie z kolegą/koleżanką w trybie kooperacji. 

Rozgrywka jest niezwykle wymagająca. Przeciwnicy strzelają celnie, należy uważać na miny i snajperów, apteczek jest niewiele, do tego na wykonanie wytycznych mamy określoną ilość czasu - zazwyczaj bardzo skromną, co wymusza na graczu skupienie się wyłącznie na celu misji. Mapy są całkiem duże i mają otwartą strukturę, co pozwala na sporą swobodę przy realizacji zadań. Pewnym ułatwieniem jest fakt, że do strefy ewakuacji, z której zabiera nas śmigłowiec, wystarczy dotrzeć tylko jednym rangerem. 

Niestety graficznie jest mocno przeciętnie i surowo. Postacie są słabo i skromnie animowane, poruszają się w dość sztywny sposób. Przeciwnicy lubią pojawić się znikąd, do tego kuleje detekcja trafień. Często nasze pociski nie docierają do celu, mimo że celownik wyraźnie wskazuje co innego. 

Gra wymaga od nas dużo cierpliwości i opanowania. Śmierć obu postaci, oznacza rozpoczęcie misji od początku. A o zgon tu niezwykle łatwo. 

Wideo - Spec Ops: Stealth Patrol

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper