Space Junkies

Space Junkies

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
PS4 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ubisoft
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina FPP,   Wirtualna rzeczywistość
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
26.03.2019
Europa:
26.03.2019
Polska:
26.03.2019
Producent:
Ubisoft
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina FPP,   Wirtualna rzeczywistość
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
26.03.2019
Europa:
26.03.2019
Polska:
26.03.2019

Space Junkies - opis gry

Space Junkies to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana i wydana przez Ubisoft. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsoli PlayStation 4. Został on zaprojektowany z myślą o wirtualnej rzeczywistości.

Space Junkies to strzelanina FPP zaprojektowana z myślą o wirtualnej rzeczywistości i rozgrywce wieloosobowej. W rywalizacji mogą brać udział maksymalnie cztery osoby. Starcie rozpoczynamy z losową bronią, a podczas właściwych zmagań możemy pozyskać kolejne - lepsze. Oprócz tego na planszach znajdziemy również apteczki czy dopałkę odnawiającą pancerz.

Dalsza część tekstu pod wideo

Patent wyróżniający Space Junkies na tle konkurencji to nie tylko wsparcie VR, ale też zmagania rozgrywające się w przestrzeni kosmicznej, a konkretnie stanie nieważkości. Gałek kontrolera używamy do poruszania się w górę lub w dół, lewy i prawy trigger odpowiada za lewą i prawą dłoń, a celujemy ruszając padem. Do dyspozycji mamy różne rodzaje uzbrojenia, zarówno takie, które można dzierżyć w jednej ręce, jak i takie, który trzymamy w obu. Są to między innymi pistolety, pistolety maszynowe, strzelby, karabiny snajperskie czy wyrzutnie rakiet.

Space Junkies oferowało na premierę kilka dość standardowych jak na shootera wariantów rozgrywki. Mowa o klasycznym deathmatchu, w którym każdy z maksymalnie czterech graczy działa na własną rękę, drużynowym deathmatchu dwóch na dwóch, pojedynku jeden na jednego czy King Mode, w którym zawodnicy walczą o koronę (a im dłużej ją przytrzymają, tym więcej punktów zgarną). Gra nie oferowała trybów singlowych.

Wraz z postępami odblokowujemy nowe przedmioty kosmetyczne pozwalające nam modyfikować wygląd postaci. Twórcy obiecywali również, że po premierze gra będzie wspierana dodatkową zawartością, np. broniami i nowymi trybami. 

Wideo - Space Junkies

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper