Solo: Islands of the Heart

Solo: Islands of the Heart

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Team Gotham
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Przygodowa
Premiery
Świat:
30.07.2019
Europa:
31.07.2019
Producent:
Team Gotham
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Przygodowa
Premiery
Świat:
30.07.2019
Europa:
31.07.2019

Solo: Islands of the Heart - opis gry

Solo: Islands of the Heart to gra przygodowa wyprodukowana przez studio Team Gotham i wydana przez Merge Games. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Zasadniczo rzecz biorąc, Solo: Islands of the Heart to gra z minimalistycznym stylem narracji. Podczas rozgrywki wcielamy się w postać (mamy możliwość wyboru, kim chcemy grać), która przemierza archipelagi wysp próbując dowiedzieć się czegoś o istocie miłości. I to w gruncie rzeczy tyle, jeśli chodzi o główne założenia.

Podczas rozgrywki nasze zadanie polega na dotarciu do niewielkich latarni morskich porozmieszczanych na poszczególnych wyspach, a tam na aktywowaniu specjalnych totemów. Aby uporać się z tym zadaniem, musimy rozwiązywać rozmaite łamigłówki, które najczęściej sprowadzają się do układania skrzyń. Przykładowa skrzynia może posiadać różne właściwości, np. tworzyć podmuchy wiatru lub wydłużać mosty, co sprawia, iż z przygotowanymi przez twórców zagadkami można się zwykle uporać na więcej niż jeden sposób. 

Gdy już dotrzemy do wspomnianego totemu, ten zadaje nam pytania krążące tematycznie wokół miłości. Pytania mogą dotyczyć np. takich kwestii jak związki na odległość, kłótnie, podobieństwa, wyobrażenia o idealnym partnerze/partnerce itd. Do wyboru za każdym razem otrzymujemy trzy odpowiedzi.

Oprócz tych głównych zadań twórcy przygotowali również szereg pobocznych aktywności, pozwalając nam opiekować się zwierzętami, grać na gitarze, robić zdjęcia czy pomagać spotykanym NPC-om. Nasza postać sporządza też notatki ze swoich podróży dotyczące miłości, które można w każdej chwili przejrzeć zaglądając do inwentarza. 

Wideo - Solo: Islands of the Heart

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper