Smuggler's Run 2: Hostile Territory

Smuggler's Run 2: Hostile Territory

6,9
14 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 6.9

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Rockstar San Diego
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Samochodówka,   Otwarty świat
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
30.10.2001
Europa:
30.10.2001
Producent:
Rockstar San Diego
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Samochodówka,   Otwarty świat
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
30.10.2001
Europa:
30.10.2001

Smuggler's Run 2: Hostile Territory - opis gry

Smuggler's Run 2: Hostile Territory to sequel gry stworzonej przez Angel Studios w 2000 roku. Tytuł pojawił się na PlayStation 2 w październiku 2001 roku. Celem zabawy w Smuggler's Run 2: Hostile Territory jest szmuglowanie nielegalnego towaru przez tereny graniczne Rosji i Gruzji. Pierwotnie planowano osadzić akcję gry w Afganistanie. Zrezygnowano jednak z tego pomysłu po zamachu terrorystycznym na World Trade Center i rozpoczęciu działań zbrojnych amerykańskiej armii w Afganistanie.

Akcja w Smuggler's Run 2: Hostile Territory rozgrywa się - podobnie jak w części pierwszej - na trzech dużych mapach o otwartej strukturze świata. Tak jak w poprzedniej odsłonie serii najważniejszym celem gracza jest przetransportowanie kontrabandy od punktu A do B w wyznaczonym przez deweloperów czasie. Zadanie wypełniane jest poprzez kierowanie różnymi pojazdami samochodowymi. W trakcie wypełniania zadania należy uważać na straż graniczną, a także lokalnych watażków i regularną armię. W Smuggler's Run 2: Hostile Territory pojawiły się zadania nowego typu, w trakcie których gracz musi niewykryty śledzić inne pojazdy.
 
Deweloperzy znacznie zwiększyli poziom trudności w Smuggler's Run 2: Hostile Territory względem części pierwszej. Tym razem straż graniczna porusza się znacznie szybszymi pojazdami, jest w stanie skręcać w powietrzu i jest liczniejsza. W dodatku deweloperzy ustawili limity czasowe, które stanowią duże wyzwanie. W związku z tymi zmianami w niektórych recenzjach tytuł był krytykowany za zbyt wysoko postawioną poprzeczkę wyzwania, która miała sztuczni wydłużać zabawę.
 
Fabuła Smuggler's Run 2: Hostile Territory opowiada o małej firmie trudniącej się szmuglowaniem nielegalnego towaru w Rosji oraz okolicznych państwach. W trakcie gry zadaniem gracza będzie wypełnianie zleceń dostarczanych przez postać zwaną Pułkownikiem, który będzie m.in. zlecał głównemu bohaterowi szmuglowanie elementów broni nuklearnej.

Wideo - Smuggler's Run 2: Hostile Territory

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper