Sixty Second Shooter Prime

Sixty Second Shooter Prime

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Happion Laboratories
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Premiery
Świat:
18.06.2014
Europa:
18.06.2014
Producent:
Happion Laboratories
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Premiery
Świat:
18.06.2014
Europa:
18.06.2014

Sixty Second Shooter Prime - opis gry

Sixty Second Shooter Prime to strzelanka (w typie klasycznych twin-stick shooterów) wyprodukowana i wydana przez niezależne studio Happion Laboratories. Tytuł ukazał się w dystrybucji cyfrowej na Xboxa One.

Rozgrywka - Sixty Second Shooter Prime

Dalsza część tekstu pod wideo

Sixty Second Shooter Prime to strzelanina, która stylem nawiązuje do klasycznych twin-stick shooterów. Grafika jest tutaj umowna, choć zarazem estetyczna. Kierujemy statkiem (jeśli można go tak określić) o trójkątnych kształtach i po drodze niszczymy wrogie nam jednostki o mniej lub bardziej abstrakcyjnych formach. Statkiem sterujemy jedną gałką, a drugą strzelamy.

Gra posiada dwa warianty rozgrywki. Pierwszy nosi nazwę “60”. Otrzymujemy w nim równo sześćdziesiąt sekund na zgarnięcie jak największej liczby punktów. Gromadzimy je na dwa sposoby - eliminując przeciwników lub przeskakując przez portale do następnych poziomów. Plansze są niewielkie i z czasem pojawiają się na nich coraz potężniejsi nieprzyjaciele, co sprawia, że musimy zręczniej lawirować. Zdobycz punktową można pomnożyć zbierając porozrzucane tu i ówdzie power-upy albo prokurując reakcję łańcuchową, włączającą się po zniszczeniu wiele przeciwników w krótkim odstępie czasu. Czas wówczas zwalnia a wszystkie przeszkadzajki na pewnym obszarze eksplodują.

Drugi tryb to natomiast Infiniti będący wariacją pierwszego.

Z czasem kładziemy łapę na coraz lepszych broniach. Zaczynamy skromnie, czyli z jednym strzałem, ale potem dochodzi podwójny strzał, poczwórny, bomby i rakiety.

Gra posiada sieciowe rankingi z najlepszymi wynikami graczy z całego świata.

Wideo - Sixty Second Shooter Prime

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper