Shinobi Spirits S: Legend of Heroes

Shinobi Spirits S: Legend of Heroes

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Tom Create
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Akcja
Premiery
Świat:
01.08.2019
Europa:
01.08.2019
Producent:
Tom Create
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Akcja
Premiery
Świat:
01.08.2019
Europa:
01.08.2019

Shinobi Spirits S: Legend of Heroes - opis gry

Shinobi Spirits S: Legend of Heroes to dwuwymiarowa gra akcji wyprodukowana i wydana przez japońskie studio Tom Create. Tytuł ukazał się na komputerach oraz na konsoli Nintendo Switch.

Fabuła - Shinobi Spirits S: Legend of Heroes

Fabuła gry jest luźno inspirowana historią Japonii, która tutaj zamieszkana jest przez antropomorficzne zwierzęta. Głównym bohaterem jest tutaj Saizo Kirigakure, legendarny ninja, który w produkcji Tom Create odgrywa jednak nieco inną rolę - dowódcy Beast Brigade. Po powrocie w rodzinne strony Kirigakure dowiaduje się, że jego podkomendni zniknęli, a wraz z nimi generał Sanada Yukimura. Podejrzenie pada na Tokugawę Ieyasu.

Rozgrywka - Shinobi Spirits S: Legend of Heroes

Shinobi Spirits S: Legend of Heroes to dwuwymiarowa gra akcji. Założenia zabawy są tutaj proste: nasz podopieczny brnie przed siebie w prawą stronę ekranu, eliminując po drodze rzesze nieprzyjaciół i omijając przeszkody. Najważniejszymi przedmiotami na wyposażeniu naszego podopiecznego są gwiazdki do rzucania i miecz, ale oprócz tego może on też przywoływać na chwilę członków swojej brygady (każdy z nich oferuje innego rodzaju wsparcie). Warto jednak dodać, że choć produkcja Tom Create jest dwuwymiarowa, zdarza się, że przeciwnicy atakują nas z głębi ekranu (a my mimo to możemy ich atakować).

Pokonani przeciwnicy pozostawiają po sobie orby, które możemy wykorzystać do rozwijania zdolności protagonisty (choć nauka nowej wymaga najpierw znalezienia zwoju). Nowe skille odblokowujemy na drzewku umiejętności. Na bonusy możemy też liczyć realizując opcjonalne wytyczne w rodzaju przejścia planszy bez utraty życia lub wykręcenia 50-hitowego combosa.

Wideo - Shinobi Spirits S: Legend of Heroes

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper