Shadow Gangs

Shadow Gangs

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
JKM corp
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Premiery
Świat:
10.04.2020
Europa:
10.04.2020
Producent:
JKM corp
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Premiery
Świat:
10.04.2020
Europa:
10.04.2020

Shadow Gangs - opis gry

Shadow Gangs to dwuwymiarowa gra zręcznościowa wyprodukowana i wydana przez JKM corp. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach Xbox One i Nintendo Switch. Inspirację dla jego twórców stanowiła seria Shinobi.

Fabuła - Shadow Gangs

Dalsza część tekstu pod wideo

Fabuła nie odgrywa w Shadow Gangs szczególnie ważnej roli. Głównym bohaterem gry jest mistrz ninja Dan, którego rodzina zostaje porwana przez potężną organizację przestępczą Shadow Force. Zadanie jest więc proste: odbić porwanych z rąk zakapiorów, a przy okazji rozprawić z bandziorami i ich liderami.

Rozgrywka - Shadow Gangs

Pod względem rozgrywki (i stylistyki) Shadow Gangs czerpie garściami z Shinobi, popularnej w swoim czasie serii Segi. Na przejście czeka tu pięć misji, jedna taka misja to z kolei trzy pomniejsze levele. Naszym najważniejszym zadaniem nie jest przy tym po prostu przejść z jednego końca planszy na drugi, eliminując po drodze naprzykrzających się nieprzyjaciół, ale uratować wszystkich zakładników - bez tego nie możemy kontynuować zmagań. Warto przy tym dodać, że zapisać stan gry można dopiero po walce z bossem, która wieńczy całą misję.

Dan dysponuje dwoma podstawowymi atakami: ciska shurikenami w przeciwników, kiedy ci znajdują się dalej lub walczy wręcz (a gdy wejdzie w specjalny stan, wywija też kataną eliminującą rywali jednym uderzeniem). Oprócz tego zbierać możemy także power-upy porozmieszczane na planszach, np. drony prujące z karabinów maszynowych czy zaklęcia eliminujące wszystkich nieprzyjaciół znajdujących się na ekranie.

Warto wspomnieć, że przechodzenie zwykłych plansz urozmaicają krótkie bonusowe levele, w trakcie których akcję śledzimy z perspektywy pierwszej osoby.

Wymagania sprzętowe - Shadow Gangs

Minimalne:

  • System operacyjny: Windows 7
  • Procesor: 2.0 Ghz
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Karta graficzna: 1GB, support Opengl i Pixel Shader 3.0
  • Miejsce na dysku: 1 GB dostępnej przestrzeni

Wideo - Shadow Gangs

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper