Senran Kagura: Bon Appetit

Senran Kagura: Bon Appetit

6,7
6 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.0
PS Vita 6.6

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Meteorise
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Premiery
Świat:
20.03.2014
Europa:
12.11.2014
Producent:
Meteorise
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Premiery
Świat:
20.03.2014
Europa:
12.11.2014

Recenzja redakcji

Recenzja: Senran Kagura: Bon Appétit (PS Vita)
5.5
Recenzja: Senran Kagura: Bon Appétit (PS Vita)

Senran Kagura: Bon Appetit - opis gry

Senran Kagura Bon Appetit to gra rytmiczna wyprodukowana wspólnymi siłami przez Marvelous AQL oraz studio Meteorise. Tytuł ukazał się na PlayStation Vita i PC na Zachodzie dostępny był tylko w cyfrowej dystrybucji.

Bon Appetit to spin-off serii Senran Kagura, w którym głównym założeniem nie jest masowe obijanie facjat, tylko… gotowanie. A w przypadku graczy testowanie ich refleksu. W grze pojawiają się postacie z poprzednich części serii, które uczestniczą w zawodach mających wyłonić najlepsze danie. Zwycięzca otrzymać ma magiczny zwój umożliwiający spełnienie absolutnie każdego życzenia.

 

Najważniejszym trybem gry jest Story Mode, w którym śledzimy poczynania wybranej postaci. Każda z nich posiada swój własny unikalny wątek fabularny i motyw, dla którego chce pozyskać magiczny zwój. Rozgrywka nie odbiega za bardzo od wielu znanych gier rytmicznych. Nasze podopieczne (o wiele rzadziej podopieczni) przygotowują rozmaite potrawy, a ich sukces zależy od tego, na ile precyzyjnie będziemy wciskać przyciski pojawiające się w dolnej części ekranu konsoli. O rezultacie pojedynku decyduje pasek znajdujący się z kolei w górnej jego części. Jeśli przechylimy szalę na naszą korzyść, wygrywamy starcie. Każda rywalizacja składa się z trzech części, po której gorsza zawodniczka traci część swojej garderoby.

 

Pierwsza wersja gry zawiera dziesięć piosenek, choć więcej zostało udostępnionych w formie dlc po premierze. Oprócz trybu fabularnego Bon Appetit posiada również takie warianty rozgrywki jak Arcade i Free Mode, gdzie grać możemy nie spętani przez fabułę. Nie dają one jednak szansy na odblokowanie bonusowej zawartości - strojów, akcesoriów i innych rzeczy.

Wideo - Senran Kagura: Bon Appetit

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper