Saints Row: The Third - The Full Package

Saints Row: The Third - The Full Package

8,1
14 oceny

Ocena wg platformy:

NS 8.0
PC 8.3
PS3 9.5
X360 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Volition
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Akcja,   Otwarty świat
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
16.11.2012
Europa:
16.11.2012
Polska:
16.11.2012
Producent:
Volition
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Akcja,   Otwarty świat
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
16.11.2012
Europa:
16.11.2012
Polska:
16.11.2012

Saints Row: The Third - The Full Package - opis gry

Saints Row: The Third - The Full Package jest portem wydanej oryginalnie na konsole poprzedniej generacji (PS3 i Xbox 360) i PC-ty gry Saints Row: The Third. Poza bazową grą zestaw oferuje wszystkie wydane DLC.

Mimo podobieństw do gier z serii Grand Theft Auto, Saints Row: The Third posiada swój własny, wyjątkowy charakter. Podstawowa różnica polega na tym, że poczucie humoru scenarzystów Rockstar jest jednak nieco bardziej wyrafinowane. W produkcji Volition, Inc. (za port na Switcha odpowiada Fishlabs) każda scenka, minigierka czy misja służy jedynie temu, by rozbawić gracza, nie stroniąc przy tym od tego rodzaju dowcipów, jakimi zwykły nas raczyć współczesne filmowe parodie. Fabuła nie ma większego znaczenia, a poszczególne misje przypominają komediowe skecze. Pod wieloma względami jest to tytuł, który sam siebie nie traktuje poważnie. Historia opowiada o rywalizacji gangu Saints (Świętych) z Syndykatem o władzę w mieście Steelport. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Rozgrywka w grze THQ w swoich podstawowych założeniach niewiele różni się od innych sandboksów, a różnice wynikają głównie z przyjętej przez twórców konwencji. Gracze, którzy ją zrozumieją, mają okazję spędzić z The Third wiele godzin. Oprócz możliwości kierowania samochodami, samolotami czy helikopterami, dochodzi  zabieranie pojazdów do znajomego mechanika, by poprawić ich osiągi, dostosować wygląd do osobistych preferencji lub zainstalować dopalacze. Poza tym wiele czasu spędzimy na zdobywaniu kontroli nad fikcyjnym miastem, wykupując posiadłości i sklepy, wypełniając misje poboczne, inwestując w fortece i ścierając się z wrogimi gangami. Akcje nagradzane są respektem, odpowiednikiem poziomów rozwoju z RPG, oraz pieniędzmi. Dzięki nim gracz może nabywać nowe umiejętności, zwiększać charakterystyki swoje i broni, a także odblokowywać różne ułatwienia rozgrywki, jak choćby dostarczenie czołgu na telefon. Deweloper zaimplementował także tryb kooperacji online, więc zarówno całą fabułę, jak i misje poboczne, można ukończyć w towarzystwie drugiego gracza.

Edycja The Full Package, jak wspomniano na wstępie, zawiera wszystkie wydane po premierze rozszerzenia.

Wideo - Saints Row: The Third - The Full Package

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper