SYNCED: Off-Planet

SYNCED: Off-Planet

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 -
XSX|S -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
NEXT Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
50
Premiery
Świat:
08.12.2023
Europa:
08.12.2023
Producent:
NEXT Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
50
Premiery
Świat:
08.12.2023
Europa:
08.12.2023

SYNCED: Off-Planet - opis gry

SYNCED: Off-Planet to strzelanina nastawiona na rozgrywkę wieloosobową wyprodukowana przez NEXT Studios i wydana przez Proxima Beta. Tytuł ukazał się na PC, PS5 i Xbox Series X|S jako F2P. Jego akcja rozgrywała się w dalszej przyszłości, oferując kampanię fabularną, kilka trybów czy możliwość modyfikowania umiejętności postaci.

Fabuła - SYNCED: Off-Planet

Dalsza część tekstu pod wideo

Akcja rozgrywa się w dalszej przyszłości. Ludzkość została zdziesiątkowana przez nanomaszyny, które uczyniły z niej maszyny do zabijania zwane nanos – coś przypominającego zombie. Najbogatsi żyją bezpiecznie w latających miastach, reszta musi z kolei walczyć o przeżycie na ziemi. My wcielamy się tutaj w tzw. runnera, najemnika, który zostaje wysłany na powierzchnię, by zbierać cenne informacje, gromadzić dane i zasoby.

Rozgrywka - SYNCED: Off-Planet

SYNCED: Off-Planet to strzelanina nastawiona na multiplayer. Twórcy przygotowali i wariant PvPvE, i PvP. Zmagania sprowadzają się do wykonywania zadań, najczęściej do pokonania wielkiego nanosa i ucieczki. Nasz Runner (do wyboru są różne postacie dysponujące nieco innych wachlarzem umiejętności) posługuje się rozmaitymi rodzajami broni palnej, ale na szczególną uwagę zasługuje zdolność hackowania nanosów, jeśli uprzednio ich wystarczająco nadwątlimy, a następnie wysłania ich do walki przeciw pozostałym hordom nieprzyjaciół (im bardziej zaawansowany etap misji, tym jest ich więcej). Twórcy przygotowali cztery typy nanosów.

Za eliminowanie nieprzyjaciół i niszczenie niektórych obiektów jesteśmy wynagradzani radią, tutejszą walutą, którą przy specjalnych kioskach możemy wydać na różnorakie ulepszenia.

W SYNCED: Off-Planet zaimplementowano też system progresji. Wraz z postępami odblokowywać możemy nowe skórki dla postaci czy broni.

Wideo - SYNCED: Off-Planet

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper