SG/HZ: School Girl Zombie Hunter

SG/HZ: School Girl Zombie Hunter

6,3
3 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
PS4 6.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Tamsoft
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Liczba graczy:
1-5
Premiery
Świat:
12.01.2017
Europa:
17.11.2017
Producent:
Tamsoft
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Liczba graczy:
1-5
Premiery
Świat:
12.01.2017
Europa:
17.11.2017

SG/HZ: School Girl Zombie Hunter - opis gry

SG/HZ: School Girl Zombie Hunter to gra akcji wyprodukowana przez studio Tamsoft i wydana na Zachodzie przez Aksys Games. Tytuł ukazał się na PlayStation 4 i PC. Był on spin-offem serii Onechanbara.

Akcja gry toczy się w prestiżowym japońskim liceum Kirisaku, które pewnego dnia zostało zaatakowane przez hordy żywych trupów. Opowieść koncentruje się na pięciu bohaterkach, które zostają uwięzione w budynku szkoły. Próbują one przeżyć i jednocześnie dowiedzieć się prawdy o mających miejsce incydencie. Sęk w tym, że przeżyć może tylko jedna osoba.

Dalsza część tekstu pod wideo

W odróżnieniu od wielu innych gier akcji/strzelanek w SG/HZ: School Girl Zombie Hunter mamy do czynienia z podziałem na misje. Te mogą stawiać przed nami rozmaite wytyczne: dotrzeć w wyznaczone miejsce, wytrzebić pewną liczbę przeciwników czy wykonać jeszcze jakąś inną czynność wykraczającą poza ‘strzelankowe’ schematy. Do dyspozycji mamy różne rodzaje uzbrojenia. Jest to nie tylko broń palna (różne pukawki o tych lub innych wadach i zaletach), ale też biała.  Do tego dochodzi również możliwość korzystania z przedmiotów i zastawiania pułapek (bohaterki mogą nawet zrzucić swoje ciuchy, czym odwracają uwagę przeciwników). Cały ekwipunek, jaki znajdziemy w grze, bohaterkom przyniosła niejaka Officer Anna, znana z serii Onechanbara.

W grze zaimplementowano pewne elementy RPG. Za wykonywanie misji otrzymujemy punkty doświadczenia, które pozwalają rozwijać parametry podopiecznych (ilość energii i wytrzymałość). Twórcy zaimplementowali również tryb multiplayer umożliwiający wspólną zabawę pięciu osobom jednocześnie (kooperacja).

SG/HZ: School Girl Zombie Hunter działa w sześćdziesięciu klatkach na sekundę.

Wideo - SG/HZ: School Girl Zombie Hunter

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper