SBK-08 Superbike World Championship

SBK-08 Superbike World Championship

6,8
12 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
PS3 7.0
X360 6.7
PSP 7.0
PS2 6.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Milestone
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
01.08.2008
Europa:
01.08.2008
Producent:
Milestone
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
01.08.2008
Europa:
01.08.2008

SBK-08 Superbike World Championship - opis gry

SBK-08 Superbike World Championship to gra traktująca o wyścigach motocyklowych wyprodukowana przez studio Milestone. Tytuł ukazał się na PC, PS2, PS3, PSP i Xbox 360. Był on oficjalną grą Superbike World Championship.

Rozgrywka - SBK-08 Superbike World Championship

Produkcja Milestone to oficjalna gra Superbike World Championship. W grze znajdziemy prawdziwych zawodników, zespoły oraz tory z sezonu 2008. Tych ostatnich jest dwanaście. Znajdziemy wśród nich m.in. takie obiekty jak Monza czy Donington. 

Głównym wariantem SBK-08 są mistrzostwa, które dają nam możliwość rozegrania całego sezonu Superbike World Championship. Schemat rywalizacji jest podobny do tego z rzeczywistości, tj. właściwy wyścig poprzedza sesja kwalifikacyjna. W zależności od zajętej pozycji otrzymujemy pewną liczbę punktów (lub nie otrzymujemy ich wcale), te zaś sumowane są w klasyfikacji generalnej. 

Poza mistrzostwami gra posiada też kilka innych trybów, jak szybki wyścig, jazda na czas czy wyzwania (jest ich ponad dwadzieścia), jak wyprzedzenie rywala na ostatnim okrążeniu albo dotarcie do punktu kontrolnego w wyznaczonym czasie.

Jeśli chodzi o model jazdy, w SBK-08 Superbike World Championship skłania się on ku realizmowi. Podczas jazdy dbać musimy m.in. o balans ciałem, stan zdrowia zawodnika, stan ogumienia, a wyścigi poprzedza wizyta w garażu, gdzie możemy przygotować motocykl do najbliższego startu. W tym kontekście warto wspomnieć, że w tym trudzie nie jesteśmy sami – wartościowych wskazówek może nam bowiem udzielić zespół (każda ekipa ma inną filozofię działania).

Dla osób, którym nacisk na realizm nie odpowiada, twórcy przygotowali ustawień uprzystępniających rozgrywkę.

Wideo - SBK-08 Superbike World Championship

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper