MotoGP 08

MotoGP 08

6,9
21 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.0
PS3 6.8
X360 6.8
Wii 7.5
PS2 6.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Milestone
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Premiery
Świat:
24.10.2008
Europa:
24.10.2008
Polska:
24.10.2008
Producent:
Milestone
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Premiery
Świat:
24.10.2008
Europa:
24.10.2008
Polska:
24.10.2008

MotoGP 08 - opis gry

Moto GP ‘08 jest grą wyścigową z udziałem motocykli wyprodukowaną przez Milestone i wydaną przez Capcom w październiku 2008 roku na PC i konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Istnieją także wersje na PlayStation 2 oraz Wii.

W produkcji Milestone gracz bierze udział w wyścigach jednośladów, które odbywają się na licencji MotoGP. Grę rozpoczynamy od krótkiego treningowego wyścigu, podczas którego sprawdzane są umiejętności gracza. Zależnie od tego jak dobrze grający poprowadzi motor, zostanie sklasyfikowany w jednym z trzech możliwych modeli jazdy. Pierwszy - Arcade - to tradycyjnie, najłagodniejsze podejście do tematu, pozwalające nawet początkującym na łatwe zapoznanie się z grą. Advanced i Simulation to dwa kolejne, wymagające od gracza większej wprawy. Tutaj każdy kontakt z innym motocyklem kończy się upadkiem, a hamowanie w trakcie pokonywania zakrętu owocuje ślizgiem po asfalcie. Ostatecznie to sam gracz ustala, przy jakim poziomie gra dostarcza najlepszych wrażeń.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Moto GP ‘08 może pochwalić się dobrą fizyką i realistyczną przyczepnością. W sugestywny sposób oddano uczucie prędkości, szczególnie przy kiepskiej pogodzie, gdy krople deszczu rozmazują się na ekranie. Podczas ulewy łatwo o wypadek, więc twórcy przygotowali kilka animacji kraks, jednak motocykle nie ulegają żadnym wizualnym uszkodzeniom. W menu na gracza czekają tradycyjne tryby: Championship, Time Attack, Quick Race i najważniejszy - Career. Ten ostatni pozwala na stworzenie własnego zawodnika i poprowadzenie go przez kolejne szczeble kariery. Zaczynamy w klasie 125cc, aby następne piąć się wyżej, przez 250cc, aż do samej czołówki.W czasie naszego rozwoju zarabiamy punkty, które możemy wykorzystać na zwiększenie osiągów maszyny. Gra oferuje także tryb zabawy wieloosobowej online dla maksymalnie dwunastu graczy. Jako że produkcja Milestone posiada pełną licencję MotoGP, znajdziemy tutaj prawdziwie nazwiska kierowców, zespoły oraz trasy.

 

Pod względem oprawy graficznej MotoGP ‘08 prezentuje się nierówno. Modele motocykli i zawodników oddane są w najdrobniejszych szczegółach, a najbliższe otoczenie prezentuje się przyzwoicie, jednak same trasy świecą pustkami. Strona audio stoi za to na wysokim poziomie.

Wideo - MotoGP 08

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper