Rumbleverse

Rumbleverse

8,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 -
XSX|S -
PC 10.0
PS4 6.0
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Iron Galaxy
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Party games
Liczba graczy:
40
Premiery
Świat:
11.08.2022
Europa:
11.08.2022
Producent:
Iron Galaxy
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Party games
Liczba graczy:
40
Premiery
Świat:
11.08.2022
Europa:
11.08.2022

Rumbleverse - opis gry

Rumbleverse to gra akcji F2P w konwencji battle royale wyprodukowana przez studio Iron Galaxy i wydana przez Epic Games Publishing. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series. 

Rozgrywka - Rumbleverse

Rumbleverse to gra battle royale, która pozwala rywalizować maksymalnie czterdziestu osobom jednocześnie. Rywalizacja odbywa się w fikcyjnym mieście Grapital City, a wygrywa ten, kto ostatni utrzyma się na nogach. W odróżnieniu od wielu innych gier battle royale w produkcji Iron Galaxy nie używamy broni palnej, tylko walczymy w zwarciu jak zapaśnicy. 

Na początku zmagań dysponujemy wachlarzem standardowych umiejętności, takich jak ciosy pięścią czy kopniaki, ale przemierzając miasto wpadamy na magazyny uczące naszą postać specjalnych ataków i chwytów pozwalających łatwiej rozprawiać się z rywalami, oraz mikstury podnoszące parametry postaci: maksymalną ilość energii, staminy czy siły. Jeśli chodzi jednak o te drugie, użyć możemy maksymalnie dziesięciu mikstur w trakcie jednej sesji. W grze nie ma broni palnej, ale nie oznacza to, że nie ma w niej broni w ogóle. Korzystać możemy np. z kijów bejsbolowych czy elementów otoczenia w rodzaju krzeseł. 

Jedna sesja trwa ok. 12-15 minut. Podobnie jak w innych grach battle royale z czasem obszar, na którym możemy przebywać, zaczyna się kurczyć. Jeśli znajdziemy się poza bezpieczną strefą, będziemy musieli uciec do niej w ciągu dziesięciu sekund.

Wraz z postępami gromadzimy Fan Mail, tutejszą walutę, która pozwala odblokowywać przedmioty kosmetyczne. Druga waluta to Brawlla Bills – tą pozyskiwać można wydając prawdziwe pieniądze w ramach systemu mikropłatności.

Wideo - Rumbleverse

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper