Road Rage

Road Rage

3,5
6 oceny

Ocena wg platformy:

PC 3.0
PS4 2.0
XONE 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Team6 Game Studios
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Akcja,   Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
14.11.2017
Europa:
14.11.2017
Producent:
Team6 Game Studios
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Akcja,   Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
14.11.2017
Europa:
14.11.2017

Recenzja redakcji

Recenzja: Road Rage (PS4)
2.0
Recenzja: Road Rage (PS4)
PS4

Road Rage - opis gry

Road Rage to gra wyścigowa wyprodukowana przez ekipę Team 6 Studios i wydana przez Maximum Games. Tytuł ukazał się na komputerach oraz na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Road Rage to gra, która mocno inspiruje się popularną w swoim czasie serią Road Rash. Akcja rozgrywa się w fikcyjnym mieście o nazwie Ashen, które z pewnością miało już swoje lepsze w dni. W mieście tym rządzi różne tłuste koty, prawo nie funkcjonuje, a ludzie formują gangi motocyklowe. W członka takiego gangu wcielamy się też i my, a naszym zadaniem staje się obalenie rządów wspomnianych bogaczy.

Dalsza część tekstu pod wideo

Gra daje nam możliwość w miarę swobodnego poruszania się po otwartym świecie (w tym przypadku mieście) na motocyklu, gdzie czekają na nas rozmaite wyzwania. Mogą to być zwykłe wyścigi, jazda na czas na wyznaczonym odcinku (time triale), wykonywanie ewolucji (na ulicach Ashen w wielu miejscach porozstawiane są rampy i skocznie) tudzież bójki z innymi zakapiorami. Jeśli chodzi o ten ostatni element gameplayu, do dyspozycji mamy różne rodzaje broni: kije bejsbolowe, noże, topory itd. itp. Wraz z postępami zdobywamy pieniądze, które można przeznaczyć na modyfikację naszej maszyny lub kupno zupełnie nowej. Co z tym idzie, pozwala to podjąć się wykonania trudniejszych zadań.

Kampania singlowa składa się z ponad czterdziestu misji. Do tego dochodzą też opcjonalne zadania, których jest około pięćdziesięciu. Poza singlem dostępny jest też multiplayer dla maksymalnie czterech osób, zarówno w wariancie sieciowym, jak i lokalnym, oraz rankingi z najlepszymi wynikami graczy z całego świata.

Road Rage spotkało się z chłodnym przyjęciem i graczy, i mediów branżowych.

Wideo - Road Rage

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper