Rise of Incarnates

Rise of Incarnates

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Bandai Namco
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Bijatyka
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
01.07.2015
Europa:
01.07.2015
Producent:
Bandai Namco
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Bijatyka
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
01.07.2015
Europa:
01.07.2015

Rise of Incarnates - opis gry

Rise of Incarnates to bijatyka free to play w stylu Anarchy Reigns stworzona przez twórców Tekkena i SoulCalibur. Gra wydana została na PC i w przeciwieństwie do innych gier tego typu walczy się w niej w parach - 2 vs 2. 

Akcja gry rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, po tym jak na ziemię spadł ogromny meteoryt czyniąc nieodwracalne szkody. Po tym fakcie na ziemi zaczęli pojawiać się ludzie o niesamowitych zdolnościach nazywani Incarnates potrafiący przyzywać monstra zwane Daimonami i korzystać z mocy pochodzącej od bogów, demonów i potworów znanych ze starożytnej mitologii. Ze względu na nadprzyrodzone moce, społeczeństwo zaczęło obawiać się odmieńców, a władze próbowały wykorzystać ich do własnych celów i genetycznych eksperymentów. Pewnego dnia tajemniczy głos przemówił do wszystkich Incatrnates nakazując im pozbycie się władców tego świata. A to mogło doprowadzić tylko do wojny. Jedni chcieli bowiem planetę zniszczyć inni stanęli w jej obronie.

Jest to gra free-to-play w formule 2 vs 2, wiec do walki możemy przystąpić w parze z innym graczem. Oprócz własnego paska zdrowia drużyny mają wspólną pulę żyć (jest ich pięć), po straceniu których wygrywa przeciwna ekipa. Podczas pojedynków  skaczemy, latamy w powietrzu, trzepiemy combosy i strzelamy na całkiem sporych, trójwymiarowych planszach. Dostępne są ataki typu meele, dystansowe a także transformacje. Naszymi arenami zmagań są zrujnowane miasta rozsiane po całym świecie. Tocząc pojedynek w USA widzimy zgliszcza Statuy Wolności, z kolei w Londynie (plansza Houses of Parliament) nad zawodnikami góruje majestatycznie Big Ben. Do naszej dyspozycji oddano postacie o zróżnicowanych zdolnościach. Jedne lepiej sprawdzają się w zwarciu inne w dystansie. Rozgrywka jest bardzo dynamiczna, więc często niezbędne jest lockowanie się na przeciwnikach.

W grze niebagatelna role odgrywają transformacje. Dr Gasper Watteau dla przykładu może obudzić w sobie demona Grim Reapera, przyzwać falę zombie i zadawać ataki surfując na ciałach nieumarłych. Blake potrafi przyzywać Aresa, boga wojny, który zadaje ogromne obrażenia, Jedrek zmienia się w skrzydlatego Mephistophelesa, zaś seksowna Mireia z pomocą całusa ofiarowywanego swoim wrogom potrafi przemienić się w swoją demoniczną formę - Lilith.

Wideo - Rise of Incarnates

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper