Redeemer

Redeemer

7,0
11 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 8.5
PS4 6.8
XONE 7.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sobaka Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
01.08.2017
Europa:
01.08.2017
Producent:
Sobaka Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
01.08.2017
Europa:
01.08.2017

Redeemer - opis gry

Redeemer to gra akcji z widokiem top-down wyprodukowana przez ekipę Sobaka Studio i wydana przez Buka Entertainment. Tytuł ukazał się pierwotnie na komputerach, a później w postaci wersji Enhanced Edition trafił też na konsole PS4, Xbox One i Nintendo Switch.

Akcja gry rozgrywa się w dalszej przyszłości, a głównym bohaterem jest niejaki Vasily, niegdyś pracownik jednego z największych producentów broni. Oficjalnie pełnił funkcję ochroniarza, w rzeczywistości jednak parał się infiltracją, zabójstwami, torturami i różnymi innymi niezbyt chlubnymi zajęciamii. Gdy firma postanawia uczynić z niego cybernetycznego żołnierza, Vasily ledwo ucieka i udaje się do odciętego od świata zewnętrznego klasztoru, gdzie przez jakiś czas żyje spokojnie. Sielanka trwa 20 lat, ale w końcu dobiega końca, gdy dawny pracodawca odnajduje zbiega.

Dalsza część tekstu pod wideo

Redeemer to gra akcji, w której wydarzenia ukazane są z perspektywy top-down, tzn. kamera zawieszona jest nad głównym bohaterem. Większa część rozgrywki sprowadza się do hurtowego eliminowania nieprzyjaciół, ale z czasem dochodzą też nowe patenty, jak np. Skradanie lub rozbrajanie przeciwników. Sterowanie jest proste: jeden przycisk odpowiada za atak pięściami, drugi za kopniaki, trzeci za blok (jeśli wykonamy go w odpowiednim momencie, Vasily sparuje atak), a czwarty za uniki. Oprócz tego nasz podopieczny może też używać różnych broni oraz korzystać z elementów otoczenia w określonych sytuacjach.

Wersja Enhanced Edition została wzbogacona o kilka nowych rzeczy. Jest to tryb multiplayer (kooperacja), system rozwoju (im więcej używamy jakiejś umiejętności, tym staje się ona bardziej efektywna) oraz system perków (twórcy przygotowali 50 perków usprawniających zdolności głównego bohatera). Ta dodatkowa zawartość w przypadku PeCetowego pierwowzoru została udostępniona jako aktualizacja. 

Wideo - Redeemer

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper