Re:Turn – One Way Trip

Re:Turn – One Way Trip

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Red Ego Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Horror
Premiery
Świat:
29.09.2020
Europa:
29.09.2020
Producent:
Red Ego Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Horror
Premiery
Świat:
29.09.2020
Europa:
29.09.2020

Re:Turn – One Way Trip - opis gry

Re:Turn – One Way Trip to dwuwymiarowa gra przygodowa w konwencji horroru wyprodukowana przez studio Red Ego Games i wydana przez Green Man Gaming. Tytuł ukazał się na PC i konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Fabuła - Re:Turn – One Way Trip

Fabuła gry koncentruje się na perypetiach grupy przyjaciół - świeżo upieczonych absolwentów studiów, którzy wyjeżdżają razem na wakacje oblać swój sukces. Już po dojechaniu na miejsce dochodzi jednak do niepokojących incydentów. Po pobudce w środku nocy Saki, jedna z bohaterek, spostrzega, że reszta jej kolegów i koleżanek zniknęła bez śladu. Historia rozpoczyna się na dobre, gdy zostaje ona zwabiona do dziwnego pociągu sprawiającego wrażenie, jakby czekał na ostatniego pasażera. 

Rozgrywka - Re:Turn – One Way Trip

Re:Turn – One Way Trip to dwuwymiarowa gra przygodowa. Podczas zmagań poruszamy się w zasadzie tylko w dwóch kierunkach - w prawo bądź w lewo. Akcja rozgrywa się we wspomnianym tajemniczym pociągu, a rozgrywka – wzorem klasycznych przygodówek – sprowadza się do badania otoczenia i używania znalezionych wówczas przedmiotów do rozwiązywania zagadek. Większość z nich jest ‘przyziemna’, polegając dla przykładu na użyciu łomu w celu odblokowania przejścia, ale zdarzają się też wyzwania nieco bardziej abstrakcyjne, jak rozciągnięta na cały rozdział opowieści zagadka polegająca umieszczeniu na drzwiach odpowiednich masek. Generalnie jednak stopień trudności nie jest wysoki, a większym wyzwaniem jest częściej odszukanie potrzebnego przedmiotu niż znalezienie miejsca, w którym należy go użyć.

Ciekawym rozwiązaniem jest to, że historia rozgrywa się na dobrą sprawę w dwóch epokach: pierwsza to oczywiście współczesność i perypetie Saki, druga to ostatnia wyprawa pociągu. Ten podział ma przełożenie na gameplay. 

Wideo - Re:Turn – One Way Trip

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper