Raw Danger!

Raw Danger!

6,8
8 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 6.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Irem
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
30.03.2006
Europa:
08.06.2007
Producent:
Irem
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
30.03.2006
Europa:
08.06.2007

Raw Danger! - opis gry

Raw Danger! to katastroficzna gra action-adventure wyprodukowana przez japońskie studio Irem i wydana w Europie przez 505 Games. Tytuł ukazał się tylko na PlayStation 2. Była to druga część serii, która w innych regionach nazywana jest Zettai Zetsumei Toshi/Disaster Report.

Akcja toczy się w niedalekiej przyszłości (patrząc na to z perspektywy daty wydania gry). Jest rok 2010. Akcja toczy się w podziemnym, fikcyjnym Geo City, mieście, które ma być najbardziej nowoczesnym i najbezpieczniejszym miastem na świecie. Wkrótce jednak okazuje się, że plany te można między bajki włożyć. Bariera na rzece Hudson pęka, a woda zaczyna zalewać metropolię.

Historia kręci się wokół kilku postaci. Są to między innymi Joshua i Stephanie, kelnerzy, Amber Brazil, kobieta niesłusznie oskarżana o morderstwo, kierowca taksówki, naukowiec, uczennica, a nawet główny bohater poprzedniej części. Ich zadaniem jest uciec z Geo City w jednym kawałku. Podopieczni dysponują unikalnymi przydatnymi umiejętnościami. Np. Joshua jest silny i zwinny, co umożliwia mu pokonywanie niektórych trudniejszych przeszkód, Amber ma kajdanki i musi się skradać, żeby unikać policjantów, zaś taksówkarz posiada swój samochód.

Niezwykle ważną rolę odgrywa temperatura ciała. Jeśli będzie ona zbyt niska, wpłynie to na dyspozycję podopiecznego/podopiecznej. By temu przeciwdziałać, musimy znaleźć źródła ciepła, np. piece czy kaloryfery. Przy nich możemy też zapisywać stan gry i przygotowywać jedzenie, bez którego wyzioniemy ducha.

Podczas zmagań możemy podejmować decyzje, które rzutują na bieg wydarzeń i -- w efekcie -- także na zakończenie.

Wideo - Raw Danger!

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper