Radio Hammer

Radio Hammer

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

3DS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Vinyl Lab
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Muzyczna
Premiery
Świat:
08.04.2015
Europa:
21.01.2016
Producent:
Vinyl Lab
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Muzyczna
Premiery
Świat:
08.04.2015
Europa:
21.01.2016

Radio Hammer - opis gry

Radio Hammer to gra muzyczna wyprodukowana przez koreańskie studio Vinyl Lab we współpracy z japońskim Arc System Works. Tytuł ukazał się na konsoli Nintendo 3DS, gdzie był dostępny w cyfrowej dystrybucji.

Akcja gry rozgrywa się w mieście, w którym o porządek na ulicach dba tytułowa rozgłośnia radiowa. Do wyboru mamy cztery postacie, dj-ów pracujących w Radio Hammer (choć nie wszyscy są dostępni na starcie), którzy dzięki swoim wielkim młotom sprawiedliwości eliminują sprawiających trudności zakapiorów.

Niezależnie jednak od tego, kogo wybierzemy, rozgrywka wygląda tak samo. Rzecz polega na eliminowaniu wszelkiej maści elementu, przy czym są to nie tylko zwykłe zakapiory, ale też zombie, kosmici i inne cudaki. Przeciwnicy poruszają się po dwóch ścieżkach/liniach, a my musimy wcisnąć stosowny przycisk w odpowiednim czasie. Jeśli poruszają się po górnej linii, wciskamy X lub górę na d-padzie (rozwiązanie dla prawo- i leworęcznych), jeśli po dolnej - A lub dół na d-padzie. Tyle jeśli chodzi o podstawy, ale do tego dochodzą też inne ‘myki’ urozmaicające zabawę. Po pierwsze, zdarzyć się może, że po lewej stronie ekranu pojawi się prezent lub bomba. Jeżeli chcemy przygarnąć przedmiot, wciskamy Y.

Po drugie, rozgrywce towarzyszą dwa wskaźniki. Pierwszy to energia, która spada ilekroć popełnimy jakiś błąd. Drugi, jeśli zdołamy go nabić, pozwala naszej postaci wejść w stan Fever, w którym każdy atak wymierzony bandziorom oceniany jest na “Perfect”. Pod koniec planszy jesteśmy oceniani.

Głównym wariantem rozgrywki jest tryb fabularny, w którym możemy się ograniczyć do zwykłego przechodzenia plansz, a możemy też spróbować zdobyć gwiazdki (po trzy na level) wymagające większego wysiłku i umiejętności. Przejście planszy pozwala też odblokować Another Mode, czyli coś w rodzaju wyższego stopnia trudności.

Radio Hammer nie posiada multiplayera.

Wideo - Radio Hammer

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper