Quar: Battle for Gate 18

Quar: Battle for Gate 18

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
PS4 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Steel Wool Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
05.04.2016
Europa:
05.04.2016
Producent:
Steel Wool Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
05.04.2016
Europa:
05.04.2016

Quar: Battle for Gate 18 - opis gry

Quar: Battle for Gate 18 to turowa gra strategiczna wyprodukowana przez Steel Wool Games. Tytuł ukazał się na komputerach oraz PlayStation 4. Powstał on na podstawie planszówki "This Quar's War".

Fabuła - Quar: Battle for Gate 18

Dalsza część tekstu pod wideo

Akcja gry rozgrywa się w fantastycznym świecie Quar, gdzie o władzę od setek lat walczą różne humanoidalne istoty. Naszym zadaniem jest definitywnie zakończyć trwającą od 700 lat wojnę. W tym celu wchodzimy w buty dowódcy Crusader Army, która toczy nierówną walkę z Royalist Coftyan Crymuster. 

Produkcję Steel Wool Games cechuje rozbudowany świat. Twórcy udostępnili graczom encyklopedię, która zawiera wiele interesujących informacji o uniwersum Quar.

Rozgrywka - Quar: Battle for Gate 18

Quar: Battle for Gate 18 przypomina pod względem rozgrywki serię Advance Wars i inne klasyki gatunku, choć tutaj mamy do czynienia z trójwymiarowymi mapami i możliwością obserwowania bojów nie tylko z lotu ptaka, ale też z poziomu pola bitwy i perspektywy walczących jednostek. Kampania składa się z dwunastu misji.

W trakcie zmagań do dyspozycji mamy prawie dwadzieścia rodzajów jednostek - pojazdów wszelkiej maści, piechoty itd. Każda z nich ma oczywiście swoje wady, zalety, właściwości etc. Przykładem tego jest chociażby mobilność, która wpływa na to, jaką odległość może pokonać, lub rodzaj ataków. Plansze, warto dodać, pokryte są tutaj pomniejszymi polami w kształcie okręgów (nie kwadratów czy sześcianów), po których poruszają się jednostki nasze i naszego wroga. Po wykonaniu ruchu przez wszystkich wojaków walczących po naszej stronie swoją turę ma przeciwnik.

Wideo - Quar: Battle for Gate 18

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper