Przepustka sezonowa Nioh 2

Przepustka sezonowa Nioh 2

10,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Team Ninja
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
RPG akcji,   Kolekcje
Liczba graczy:
1-3
Premiery
Świat:
13.03.2020
Europa:
13.03.2020
Polska:
13.03.2020
Producent:
Team Ninja
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
RPG akcji,   Kolekcje
Liczba graczy:
1-3
Premiery
Świat:
13.03.2020
Europa:
13.03.2020
Polska:
13.03.2020

Przepustka sezonowa Nioh 2 - opis gry

Nioh 2 - Season Pass, znane w Polsce jako Przepustka sezonowa Nioh 2, to kolekcja gier akcji za produkcję których odpowiada Team Ninja. Dzięki SIE (Sony Interactive Entertainment) pakiet został udostępniony do sprzedaży 13 marca 2020 roku. Później cała zaproponowana w ramach tego pakietu zawartość wydana została na Windowsa (Nioh 2 - Complete Edition) oraz PlayStation 5 (Nioh 2 Remastered - Complete Edition).

Tytuł jest pakietem, dzięki któremu gracz otrzymuje dostęp do wszystkich planowanych do Nioh 2 rozszerzeń. Jest to przedstawiciel RPG akcji w scenerii japońskiej, który pod względem mechaniki rozgrywki może budzić skojarzenia z serią Dark Souls (pod względem fabuły Nioh nie ma aż tylu niedopowiedzeń). Gracz musi więc przygotować się na wymagające starcie czy fakt, że zgon jest elementem drogi stania się prawdziwym samurajem - w ramach tego tytułu, w odróżnieniu od pierwszej odsłony cyklu, nie jest to z góry narzucona postać. Z tym tytułem można zapoznać się w rozgrywce do 3 osób włącznie.

W ramach pierwszego zawartego w pakiecie rozszerzenia (Uczeń Tengu) przedstawiona została historia osadzona w końcowych okresu Heian (794 n.e. – 1185 n.e.). W trakcie historii na którą to składa się 10 misji. gdzie gracz nie tyle spotka nowe postacie, co także odkryje związki między Sohayamaru (odnosi się do Yoshitsune Minamoto, generała z okresu) a Otakemaru. Poza nowym wątkiem fabularnym twórcy rozszerzyli także wachlarz uzbrojenia, w tym też o nowy rodzaj broni (Splitstaff), kolejnych Yokai do wyeliminowania czy brutalniejszych wariantów spotkanych wcześniej przeciwników. 

W ramach drugiego rozszerzenia (Stolica w szponach mroku) opowiedziana została historia osadzona po/przed wydarzeniami z Nioh 2 - Uczeń Tengu. Główny bohater wyrusza w podróż do Kyoto w poszukiwaniu legendarnego Sohayamaru. Bo dotarciu na miejsce odkrywa on tajemnicze zużyte pudełko, którego użycie wysyła protagonistę do okresu Heian. Jednak starożytna wersja Kyoto nie jest bezpieczna, ponieważ tak jak Japonia z okresu wydarzeń Nioh/Nioh 2, jest pełna różnego rodzaju Yokai.

W w ramach trzeciego rozszerzenia (Pierwszy Samuraj) - opowiedziana została historia będąca niejako kulminacją zdarzeń przedstawionych w Nioh 2 oraz poprzednich dwóch rozszerzeniach. W jego ramach gracz nie tyle pozna związane z Sohayamaru tajemnice, co także wydarzenia związane z pierwszym samurajem.

Wideo - Przepustka sezonowa Nioh 2

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych