Professor Lupo and his Horrible Pets

Professor Lupo and his Horrible Pets

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Beautifun Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Premiery
Świat:
11.07.2019
Europa:
11.07.2019
Producent:
Beautifun Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Premiery
Świat:
11.07.2019
Europa:
11.07.2019

Professor Lupo and his Horrible Pets - opis gry

Professor Lupo and his Horrible Pets to gra logiczno-zręcznościowa wyprodukowana przez BeautiFun Games. Tytuł ukazał się na komputerach (Windows, Linux, macOS) oraz konsoli Nintendo Switch.

Fabuła - Professor Lupo and his Horrible Pets

Dalsza część tekstu pod wideo

Akcja gry rozgrywa się w dalszej przyszłości koncentrując na tytułowym profesorze Lupo. Lupo nie jest szlachetnym uczonym pracującym dla dobra ludzkości. Zajmuje on się zamiast tego podróżowaniem po wszechświecie i łapaniem najrozmaitszych stworzeń, które następnie sprzedaje na aukcjach warlordom rządzącym na postapokaliptycznej Ziemi. My wcielamy się tutaj w asystenta profesora. Początkowo jego zadaniem jest prezentacja stworów potencjalnym kupcom, lecz po ataku na stację kosmiczną Aurora, gdzie cały czas przebywał, musi się on ratować ucieczką.

Rozgrywka - Professor Lupo and his Horrible Pets

Professor Lupo and his Horrible Pets to gra logiczno-zręcznościowa, w której nasze zadanie polega na przechodzeniu z punktu A do punktu B, a w międzyczasie unikaniu wszelkich niebezpieczeństw. Nasz podopieczny nie jest przesadnie szybki, a grasujące po Aurorze kosmiczne potwory mają nad nim pod tym względem znaczącą przewagę. Rzecz polega więc na tym, by znaleźć drogę do celu i jednocześnie pozostać w jednym kawałku. 

Fabularna kampania składa się z pięciu rozdziałów, a jeden rozdział to 20 leveli. W sumie na przejście czeka tu zatem 100 plansz. Wraz z czasem pojawiają się kolejne patenty urozmaicające zabawę: nowe gatunki kosmitów, którzy zachowują się inaczej i wymagają przedsięwzięcia innych kroków, przeszkody w rodzaju trujących gazów i miotaczy płomieni, a także dodatkowe mechaniki. 

Wideo - Professor Lupo and his Horrible Pets

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper