Pro Evolution Soccer 3

Pro Evolution Soccer 3

8,3
70 oceny

Ocena wg platformy:

PC 8.3
PS2 8.4

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
KCET
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
100 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
17.10.2003
Europa:
17.10.2003
Polska:
24.10.2003
Producent:
KCET
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
100 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
17.10.2003
Europa:
17.10.2003
Polska:
24.10.2003

Pro Evolution Soccer 3 - opis gry

Pro Evolution Soccer 3 to gra sportowa traktująca o piłce nożnej wyprodukowana i wydana przez Konami na PlayStation 2 oraz komputery osobiste (była to pierwsza część wydana na PC). Tytuł uchodził w swoim czasie za bezdyskusyjnie najlepszą grę piłkarską.

Pro Evolution Soccer 3 wprowadza dalsze udoskonalenia do formuły serii, która w swoim czasie uchodziła za bezsprzecznie najlepszą grę piłkarską. Jeśli chodzi o kwestie czysto techniczne, programiści z Konami udoskonalili przede wszystkim oprawę graficzną oraz poprawili sterowanie, kontrolę piłki, która zachowuje się jeszcze realistyczniej, oraz animacje i sztuczną inteligencję zawodników.

Produkcja posiada kilka wariantów rozgrywki, w których grać możemy reprezentacjami narodowymi oraz drużynami klubowymi. W przypadku większości ekip nazwiska piłkarzy są zmienione, ale problem ten możemy stosunkowo łatwo rozwiązać dzięki rozbudowanemu edytorowi, który, oprócz tego, pozwala również tworzyć zawodników (i decydować o ich wyglądzie i umiejętnościach) oraz stroje (umożliwia to nam nawet stworzenie własnej ekipy).

Oprócz szybkiego meczu pokazowego mamy także możliwość rozegrania sezonu ligowego i pucharu, ale najważniejszym trybem PES3 jest Master League. Względem poprzednich odsłon został on znacząco rozbudowany. Drużyny zostały podzielony na cztery dywizje: North (drużyny angielskie i szkockie), West (francuskie i hiszpańskie), South (włoskie, greckie, czeskie) i East (rosyjskie, ukraińskie, niemieckie, holenderskie) i dwie klasy rozgrywkowe. ‘Karierę’ rozpoczynamy od tej niższej a następnie stopniowo próbujemy piąć się w górę. Pomiędzy meczami ligowymi rozgrywamy jeszcze puchar, a wygrana w najwyższej lidze pozwala nam się dostać do tutejszego odpowiednika Ligi Mistrzów. W międzyczasie musimy też pełnić funkcję menedżera, tzn. kupować i sprzedawać zawodników a także ustalać ich pensje.

Poza możliwością rozgrywania meczów jest jeszcze tryb treningowy pozwalający nam doskonalić umiejętności w różnych dziedzinach, tryb z wyzwaniami oraz PES Shop, sklepik, w którym za uciułane tu i ówdzie punkty możemy nabyć rozmaite bonusy, jak wybitnych piłkarzy i drużyny z przeszłości.

Wideo - Pro Evolution Soccer 3

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper