Prison Break: The Conspiracy

Prison Break: The Conspiracy

4,8
30 oceny

Ocena wg platformy:

PC 4.5
PS3 5.2
X360 4.6

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
ZootFly
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Śr. czas:
8 godzin
Premiery
Świat:
26.03.2010
Europa:
26.03.2010
Producent:
ZootFly
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Śr. czas:
8 godzin
Premiery
Świat:
26.03.2010
Europa:
26.03.2010

Prison Break: The Conspiracy - opis gry

Prison Break: The Conspiracy jest przygodową grą akcji wyprodukowaną przez studio ZootFly i wydaną przez firmę Deep Silver w marcu 2010 roku na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 oraz PC. The Conspiracy jest adaptacją pierwszego sezonu popularnego serialu telewizyjnego Prison Break (w Polsce - Skazany na śmierć).

W Prison Break: The Conspiracy uczestniczymy w tej samej historii, którą mogliśmy obserwować w pierwszym sezonie na ekranach naszych telewizorów. Jest ona jednak ukazana z zupełnie innej perspektywy. Świat postrzegamy z punktu widzenia Toma Paxtona, pracującego dla Firmy - instytucji mającej ogromny wpływ na politykę USA. Paxton zostaje wysłany do więzienia stanowego Fox River równocześnie z Michaelem Scofieldem – głównym bohaterem serialu. Ma obserwować i informować o jego poczynaniach oraz dopilnować, aby jego starszy brat Lincoln Burrows spokojnie doczekał egzekucji za zabicie brata wiceprezydenta. Misje niejednokrotnie nawiązują do wydarzeń z serialu - jeżeli nie uczestniczymy bezpośrednio w tych samych akcjach, to często zauważamy powiązania z fabułą pierwowzoru.

Dalsza część tekstu pod wideo

Akcja w Prison Break ukazana została z kamery umiejscowionej za plecami głównego bohatera. Prowadząc Paxtona możemy wykonywać szeroki wachlarz ruchów - m.in. skradać się, chować za przeszkodami i wspinać po różnych pionowych powierzchniach. Podczas gry bohater ma okazję przechadzać się po spacerniaku, może ćwiczyć na ławeczkach podnoszenie ciężarów, uczyć się uderzeń i blokowania na worku treningowym, wytatuować coś na swoim ciele albo wziąć udział w podziemnych walkach. Dostępne są tylko dwa rodzaje ciosów - lekki oraz mocny. Bronimy się też wyłącznie dusząc przycisk odpowiedzialny za blok, ewentualnie odskakując w bok, niemniej walka na szczęście nie jest na tyle częstym elementem rozgrywki, jak sekcje skradankowe.

Gra ubrana została w przyzwoitej jakości szatę graficzną. Pozytywne wrażenie robią zwłaszcza cienie, odgrywające dużą rolę, kiedy gracz chowa się przed strażnikami. Serialowe melodie gwarantują przyzwoity poziom wrażeń słuchowych, a gra okraszona została też niezłymi dźwiękami otoczenia.

Wideo - Prison Break: The Conspiracy

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper