Palworld

Palworld

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

XSX|S -
PC 7.0
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Pocketpair
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Symulator życia,   Otwarty świat
Liczba graczy:
1-32
Premiery
Świat:
19.01.2024
Europa:
19.01.2024
Producent:
Pocketpair
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Symulator życia,   Otwarty świat
Liczba graczy:
1-32
Premiery
Świat:
19.01.2024
Europa:
19.01.2024

Palworld - opis gry

Palworld to symulator życia w otwartym świecie wyprodukowany przez studio Pocketpair, twórców Craftopia. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X|S.

Rozgrywka - Palworld

Dalsza część tekstu pod wideo

Akcja rozgrywa się na wyspach Palpagos zamieszkanych przez stworzenia zwane Pals – żywo przypominające pokemony. Naszym zadaniem jest odkryć ich tajemnice, co po drodze będzie wymagało połączenia sił z miejscową fauną (albo po prostu brutalnego zaprzęgnięcia jej do pracy). W grze zaimplementowany elementy survivalowe. Stworzona przez nas postać musi zaspokajać głód, konstruować przedmioty potrzebne do przeżycia czy bazy. Twórcy zaimplementowali ponadto system rozwoju w postaci drzewka technologii – wraz z postępami możemy pozyskiwać lepsze uzbrojenie i obiekty/struktury.

Stworków Pals znajdziemy na wyspach łącznie ponad 100 gatunków. Wzorem serii Pokemon, by je pozyskać, najpierw należy je osłabić. Walki odbywają się jednak w czasie rzeczywistym, nie ma tu turowych starć. Pals mogą nam pomóc przemieszczać się po tutejszym otwartym świecie (pływać, latać, kopać dziury w ziemi itd.), a także pomagać przy wykonywaniu rozmaitych obowiązków: zdobywania materiałów, gotowania, konstruowania itd.

W świecie Palworld nie jesteśmy jedynym człowiekiem. Po pierwsze, spotkać możemy kilka wrogo bądź neutralnie do nas nastawionych frakcji: organizacje przestępcze, ruch wyzwolenia Pals czy siły porządkowe, które mogą się nami zainteresować jeśli zaatakujemy innych NPC-ów. Po drugie, produkcja Pocketpair posiada multiplayer. Grać mogą razem maksymalnie 32 osoby jednocześnie.

Wideo - Palworld

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper