Painkiller: Battle out of Hell

Painkiller: Battle out of Hell

8,2
6 oceny

Ocena wg platformy:

PC 8.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
People Can Fly
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina FPP
Premiery
Świat:
01.12.2004
Europa:
03.12.2004
Polska:
07.12.2004
Producent:
People Can Fly
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina FPP
Premiery
Świat:
01.12.2004
Europa:
03.12.2004
Polska:
07.12.2004

Painkiller: Battle out of Hell - opis gry

Painkiller: Battle out of Hell to strzelanina z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez People Can Fly i wydana przez DreamCatcher Interactive 1 grudnia 2004 roku jedynie na PC z systemem Windows. Na terenie Polski, gdzie wydawcą był Axel Springer Polska, produkcja pojawiła się 7 grudnia 2004 roku.

Względem podstawki, dodatek dał 2 nowe bronie, nowe scenerie (m. in. alternatywna wizja Stalingradu), nie zmieniając przy tym mechaniki strzelania. Pamiętano przy tym o bolączkach podstawowej wersji, tak więc np. system sztucznej inteligencji został widocznie poprawiony. 

W Painkiller: Battle out of Hell opowiedziana jest dalsza historia Daniela Garnera. Ten po pokonaniu finałowego przeciwnika zamiast wrócić do ukochanej Catherine, zostaje wysłany w dalszą drogę, a miejsce zabitego przywódcy wojsk piekielnych zajmuje Alastor. Zadaniem Daniela jest więc dotrzeć i pokonać nowego władcę, by ten mógł w końcu spotkać się z żoną. 

Produkcja spotkała się z dość dobrym odbiorem ze strony recenzentów i uzyskała noty na średnim poziomie 75 procent. W opinii większości recenzentów był to dobry dodatek, który był wręcz pozycją obowiązkową dla tych, co grali w Painkillera. Jakiś czas później rynek ujrzała wersja Painkiller: Black Edition w skład której wchodził Painkiller z tym dodatkiem oraz materiały dodatkowe.

Wideo - Painkiller: Battle out of Hell

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper