Overruled!

Overruled!

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
PS4 -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Dala Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Party games
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
15.09.2015
Europa:
15.09.2015
Producent:
Dala Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Party games
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
15.09.2015
Europa:
15.09.2015

Overruled! - opis gry

Overruled! to gra typu party-game wyprodukowana przez ekipę Dlala Studios i wydana przez Team 17. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych (Windows, Linux, Mac OS X) oraz na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Rozgrywka - Overruled!

Overruled! przypomina pod względem rozgrywki popularną serię Super Smash Bros. z konsol Nintendo. Konkretnie rzecz biorąc mamy tu do czynienia z młócką rozgrywającą się na dwuwymiarowych planszach. W pojedynkach biorą udział maksymalnie cztery postacie. Grać możemy w trybie lokalnym lub przez sieć.

System walki, jeśli tak można go określić, nie należy do najbardziej skomplikowanych. Generalnie nasz podopieczny może wyprowadzać ciosy pięściami, kopać oraz strzelać przy użyciu broni. Co jednak ciekawe, rywalizacja nie polega jedynie na pozbawieniu przeciwnika całej energii. Wytyczne mogą być różne, np. wymagając od nas zebrania wskazanych przedmiotów. Overruled! na tle konkurencji wyróżnia przede wszystkim patent z kartami. Zawodnicy mogą mieć w ‘kieszeni’ maksymalnie trzy. Za ich sprawą możliwe jest całkowite zmienienie reguł rywalizacji. Przykładowo w jakiejś konkurencji możemy dostawać srogie baty, ale po użyciu karty zmieniamy dotychczasowy stan rzeczy, co daje możliwość błyskawicznego odkucia się. Nic nie stoi na przeszkodzie by klasyczny deathmatch przemienił się w ułamku sekundy w “king of the hill”. Dla tych, którzy nie mogą lub nie chcą grać w muli, przygotowano natomiast tryb singlowy z ponad pięćdziesięcioma wyzwaniami.

Co warto dodać jako ciekawostkę, twórcy w roli aktorów podkładających głosy zatrudnili w Overruled! znanych streamerów. Ci wypowiadają jednak tylko pojedyncze kwestie.

Wideo - Overruled!

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper