Overpass

Overpass

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -
PS4 7.0
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Zordix Racing
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Zręcznościowa,   Wyścigi
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
27.02.2020
Europa:
27.02.2020
Polska:
27.02.2020
Producent:
Zordix Racing
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Zręcznościowa,   Wyścigi
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
27.02.2020
Europa:
27.02.2020
Polska:
27.02.2020

Overpass - opis gry

Overpass to gra wyścigowa wyprodukowana przez Zordix Racing i wydana przez Bigben Interactive. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Overpass nie jest tradycyjną grą wyścigową. Zmagania polegają tu na pokonywaniu rozmaitych tras z przeszkodami, co przywodzi na myśl chociażby serię Trials. Różnica polega na tym, że produkcja Zordix Racing jest trójwymiarowa. Do dyspozycji mamy pojazdy terenowe (ATV i UTV) producentów takich jak Yamaha, Suzuki czy Arctic Cat, a rywalizacja odbywa się w sześciu miejscówkach. Zawody, w jakich mamy okazję startować, sprowadzają się do jazdy na czas albo po zamkniętych torach, co wymaga od nas przejechania kilku okrążeń, albo startowania w konkurencjach typu Hillclimb.

O ile nasze podstawowe zadanie polega na jak najszybszym przejechaniu trasy, tak wciskanie gazu do dechy nie jest tu najlepszą strategią. Na trasach, jak już wspomniano, znajdują się bowiem najróżniejsze przeszkody, np. częściowo zakopane rury, dziury, opony czy nierówności, które wymagają właściwego podejścia, by jak możliwie jak najsprawniej je pokonać. Rozgrywka, a konkretnie model jazdy, oparty jest na prawach fizyki, który twórcy starali się odwzorować w swojej grze jak najwierniej. W grze, warto też dodać, zaimplementowano zniszczenia mające znaczący wpływ na osiągi pojazdu.

Głównym wariantem rozgrywki jest w Overpass tryb kariery, który pod względem założeń nie odbiega szczególnie od podobnych trybów z innych gier wyścigowych. W trakcie zmagań startujemy w różnych zawodach, a za starty otrzymujemy pieniądze. Im lepiej nam pójdzie, tym więcej ich będzie. Dzięki możemy zaś nabywać nowe (czyli lepsze) maszyny. Oprócz tego nie brakuje tu również multiplayer (lokalny i sieciowy). Grać razem może maksymalnie osiem osób jednocześnie.  

Wideo - Overpass

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper