Off-Road Wide Open

Off-Road Wide Open

4,6
9 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 4.6
XBOX -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Angel Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
21.08.2001
Europa:
30.11.2001
Producent:
Angel Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
21.08.2001
Europa:
30.11.2001

Off-Road Wide Open - opis gry

Off-Road Wide Open (w USA Test Drive Off-Road Wide Open) to gra wyścigowa wyprodukowana przez Angel Studios i wydana przez Infogrames. Tytuł ukazał się na PlayStation 2 oraz Xboxa. Był on kontynuacją wydanego na PlayStation i PC Test Drive: Off-Road 3.

W Off-Road Wide Open, jak sama nazwa wskazuje, mamy do czynienia z wyścigami off-road. Twórcy przygotowali trzy rodzaje rywalizacji: scramble, blitz oraz circuit. W Circuit mamy wyznaczony trasę, po której się poruszamy, a wyścig składa się z kilku okrążeń. Tor jednak nie jest całkowicie zamknięty - tu i ówdzie natykamy się na skróty oraz rozwidlenia. Blitz jest bardziej otwarty - poruszamy się z punktu A do punktu B pokonując po drodze checkpointy. Scramble z kolei daje jeszcze większą swobodę - rzecz polega bowiem na zgromadzeniu pewnej liczby flag, które odszukujemy krążąc po tutejszych otwartych terenach.

Gra oferuje kilka wariantów rozgrywki. Ten najważniejszy to Career, czyli kariera. W jej trakcie bierzemy udział w różnych zawodach na przestrzeni sezonów. Wraz z postępami zarabiamy kasę, która można wydać na lepsze samochody. Co warto dodać, są to modele istniejące w rzeczywistości jak Hummer, Jeep Wrangler czy Ford Bronco. Różnią się one osiągami i parametrami, a ponadto można je upgrade’ować (możliwości w tym zakresie są jednak mocno ograniczone). Rywalizacja odbywa się w trzech miejscówkach: Hawaje, Utah (Moab) oraz Kalifornia. Twórcy przygotowali blisko trzydzieści torów.

Oprócz tego dostępny jest także Single Race, czyli szybki wyścig bez zbędnych ceregieli, Free Roam, w którym możemy pojeździć po tutejszych lokacjach bez noża na gardle, oraz multiplayer. Na PS2 grać mogą maksymalne dwie osoby, natomiast na Xboxie cztery.

Wideo - Off-Road Wide Open

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych