Obey Me

Obey Me

6,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 7.0
PS4 6.0
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Error 404 Game Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
20.04.2020
Europa:
20.04.2020
Producent:
Error 404 Game Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
20.04.2020
Europa:
20.04.2020

Obey Me - opis gry

Obey Me to gra akcji wyprodukowana przez Error 404 Game Studios i wydana przez Blowfish Studios. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PS4, Xbox One i Switch.

W świecie Obey Me demony i anioły toczą wojnę, o której nie zdają sobie sprawy zwykli śmiertelnicy. My wcielamy się tutaj w Vanessę Held, demona niższego rangą przemienionego w człowieka. Pomaga jej piekielny pies Monty, z którym współpracuje podczas wykonywania najróżniejszych misji dla Ammona. 

Dalsza część tekstu pod wideo

W trakcie zmagań Vanessa może korzystać z różnych umiejętności i rodzajów broni, pomiędzy którymi potrafi się błyskawicznie przełączać. Patent ten pozwala bohaterce klecić efektowne i efektywne kombinacje ataków, które potrafią niekiedy powalić na łopatki nawet najgroźniejszych nieprzyjaciół. Jak wspomniano, nasza podopieczna nie jest sama. Na placu boju uwija się również rzeczony Monty, który dysponuje np. zdolnością wystrzeliwania ognistych kul z pyska. Z czasem zdolności obu postaci można rozwijać. Mogą one też połączyć siły dzięki Fusion Mode, co pozwala odblokować dostęp do najbardziej niszczycielskich mocy. 

Wzorem serii Devil May Cry pokonani przeciwnicy pozostawiają po sobie różnokolorowe orby. Czerwone regenerują wskaźnik zdrowia, białe dostarczają doświadczenia umożliwiającego rozwijanie zdolności, z kolei niebieskie nabijają pasek odpowiedzialny za Fusion Mode.

Oprócz walki istotną częścią rozgrywki jest też omijanie przeszkód. Na planszach tu i ówdzie natkniemy się na różne pułapki. Odwiedzane przez nas lokacje posiadają też gdzieniegdzie boczne odnogi i nie są całkowicie liniowe, co zachęca do eksploracji w poszukiwaniu znajdziek.

Co warto dodać na marginesie, przed premierą gry publikowane były komiksy pozwalające łatwiej zapoznać się z jej uniwersum Obey Me. Odpowiadał za nie Ben Herrera, weteran wydawnictwa Marvel.

Wideo - Obey Me

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper