Nioh Remastered - Edycja Kompletna

Nioh Remastered - Edycja Kompletna

8,6
5 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 8.6

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Team Ninja
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
RPG akcji
Premiery
Świat:
05.02.2021
Europa:
05.02.2021
Producent:
Team Ninja
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
RPG akcji
Premiery
Świat:
05.02.2021
Europa:
05.02.2021

Nioh Remastered - Edycja Kompletna - opis gry

Nioh Remastered - Edycja Kompletna to kompletne wydanie RPG akcji autorstwa Team Ninja, za wydanie którego odpowiadało Sony Interactive Entertainment. Ta wersja ukazała się wyłącznie na PlayStation 5.

Tytuł jest odświeżonym kompletnym wydaniem pierwszej odsłony cyklu Nioh - zawarte rozszerzenia ukazały się w tym samym roku. Jest to przedstawiciel RPG akcji w scenerii japońskiej, który pod względem mechaniki rozgrywki może budzić skojarzenia z serią Dark Souls (pod względem fabuły Nioh nie ma aż tylu niedopowiedzeń). Gracz musi więc przygotować się na wymagające starcie czy fakt, że zgon jest elementem drogi stania się prawdziwym samurajem.

W ramach wspomnianego pakietu odświeżono następujące tytułu (obejmuje ono głównie oprawki wizualnej czy technicznej jak wyższa rozdzielczość czy więcej klatek na sekundę).

W ramach podstawki opowiedziana została historia wojownika Williama. Wskutek pewnych wydarzeń trafił on do Japonii w epoce samurajów, gdzie obok ludzi mieszkają także demony - obiekt miejscowych wierzeń znanych jako Yokai. Mimo trudności, dzięki pewnej księdze poznaje on tamtejszą walkę na tyle, że wyrusza w podróż celem odnalezienia pewnego skradzionego przedmiotu. Rozszerzenia kontynuują historię wojownika z Europy, a gracz spotka zarówno postacie fikcyjne (Yokai) jak i znanych przedstawicieli tamtego okresu (np. Nobushige Sanada, w grze wykorzystano jego pseudonim Yokimura).

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper