Nintendo Touch Golf Birdie Challenge

Nintendo Touch Golf Birdie Challenge

8,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

DS 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
T&E Soft
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
10.11.2005
Europa:
25.11.2005
Producent:
T&E Soft
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
10.11.2005
Europa:
25.11.2005

Nintendo Touch Golf Birdie Challenge - opis gry

Nintendo Touch Golf Birdie Challenge (w USA znane jako True Swing Golf) to gra sportowa traktująca o golfie wyprodukowana przez japońskie studio T&E Soft i wydana przez Nintendo. Tytuł ukazał się tylko na NDS-ie.

Rozgrywka - Nintendo Touch Golf Birdie Challenge

Nintendo Touch Golf Birdie Challenge to gra sportowa o golfie, która robi użytek z unikalnych funkcji przenośnej dwuekranowej konsoli Nintendo. Rozgrywkę śledzimy w niej oczywiście na obu ekranach - na górnym obserwujemy zawodnika i pole golfowe, natomiast na dolnym znajduje się kij i piłka. Korzystając ze stylusa wykonujemy zamach i uderzamy piłkę. W trakcie tego procesu należy wziąć pod uwagę warunki pogodowe, np. siłę wiatru. Uderzeń jest kilka rodzajów. W grze nie zaimplementowano charakterystycznego dla innych produkcji tego typu systemu “trzech kliknięć”.

Gra posiada kilka wariantów rozgrywki. Jest to Stroke Play, w którym możemy rozegrać partyjkę golfa na odblokowanych polach golfowych, Match Play, gdzie gramy z konsolą na wybranym stopniu trudności, Free Round pozwalający wybrać dowolny dołek na dowolnym polu (jest ich piętnaście) i tutejsze danie główne oraz Championship, czyli seria turniejów podczas których pniemy się po kolejnych szczebelkach sportowej hierarchii - od rangi Rookie do rangi Master.

W trakcie rywalizacji gromadzimy pieniądze. Te można wydać w specjalnym sklepiku, który oferuje ciuchy, piłki oraz inne rodzaje sprzętu. Dzięki temu możemy kustomizować naszego zawodnika. Z czasem, to znaczy wraz z postępami w trybie Championship, otrzymujemy dostęp do nowych artykułów potrzebnych na dalszych etapach rywalizacji.

Nintendo Touch Golf Birdie Challenge posiada też oczywiście tryb multiplayer. Grać mogą razem cztery osoby.

Co warto dodać na marginesie, gra była dostępna także do pobrania w serwisie DSiWare.

Wideo - Nintendo Touch Golf Birdie Challenge

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper