Nightshade

Nightshade

5,8
8 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 5.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Overworks
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Bijatyka,   Platformowa
Premiery
Świat:
05.03.2004
Europa:
05.03.2004
Polska:
05.03.2004
Producent:
Overworks
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Bijatyka,   Platformowa
Premiery
Świat:
05.03.2004
Europa:
05.03.2004
Polska:
05.03.2004

Nightshade - opis gry

Nightshade to gra akcji wyprodukowana przez Overworks i wydana przez firmę Sega. Tytuł ukazał się na PlayStation 2. Był on jedenastą odsłoną serii Shinobi i jednocześnie sequelem Shinobi z 2002 roku.

Fabuła - Nightshade

Gra jest bezpośrednią kontynuacją Shinobi z PS2. Tym razem jednak wcielamy się nie w ninja Hotsumę, tylko w kunoichi Hibanę. Hibana pracuje dla rządu i jej zadaniem jest powstrzymać potężną korporację Nakatomi, w wyniku knowań której zaatakowane przez demoniczne siły Tokyo staje na krawędzi przepaści. By tego dokonać, bohaterka musi odnaleźć wszystkie części miecza Akujiki, dzięki któremu Hotsumie udało się w przeszłości powstrzymać inwazję demonów.

Rozgrywka - Nightshade

Nightshade to trójwymiarowa gra akcji. W trakcie kampanii główna bohaterka odwiedza różne miejscówki próbując zdobyć wszystkie części przeklętego miecza Akujiki. Najważniejszym filarem rozgrywki jest walka. Hibana dysponuje kilkoma rodzajami uzbrojenia: kataną, sztyletami, shurikenami oraz specjalnymi technikami ninjutsu. Gra, warto dodać, zachęca do gromadzenia punktów. Im bardziej efektowne i efektywne combosy, tym więcej ich zgarniemy. Oprócz tego nasza podopieczna może się także skradać czy biegać 

Jeśli posiadamy save z Shinobi, możemy także zagrać jako Hotsuma. Jego styl walki nieco różni się od Hibany. Hotsuma używa bowiem jedynie Akujikiego, co sprawia, iż musi on regularnie zabijać wrogów, by ‘nakarmić’ swój miecz. Jeżeli to mu się nie uda, miecz zabije jego. 

Wideo - Nightshade

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper