Nickelodeon All-Star Brawl

Nickelodeon All-Star Brawl

10,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS -
PS5 -
XSX|S -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ludosity / Fair Play Labs
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
05.10.2021
Europa:
05.10.2021
Producent:
Ludosity / Fair Play Labs
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
05.10.2021
Europa:
05.10.2021

Nickelodeon All-Star Brawl - opis gry

Nickelodeon All-Star Brawl to bijatyka z postaciami występującymi w kreskówkach tytułowej stacji telewizyjnej. Produkcja ukazała się na konsolach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch. 

Rozgrywka - Nickelodeon All-Star Brawl

Nickelodeon All-Star Brawl to bijatyka inspirowana serią Super Smash Bros. W grze występują bohaterowie z kreskówek emitowanych na kanale Nickelodeon: Hey Arnold!, Teenage Mutant Ninja Turtles, Rugrats, SpongeBob SquarePants itd. Na premierę było ich dwadzieścia. 

Założenia rozgrywki są podobne jak w znanym cyklu Nintendo: walczące postacie nie tyle próbują pozbawić przeciwnika paska energii, co wyrzucić go z planszy. Rywalizacja odbywa się w lokacjach znanych z kreskówek, które różnią się layoutem i obecnością na nich tych lub innych interaktywnych elementów w rodzaju przeszkód.

Sterowanie w przypadku każdej postaci wygląda tak samo, choć różnią się one trochę umiejętnościami. Nasi podopieczni potrafią biegać, skakać, wykonywać podwójny skok i dash w powietrzu (w ośmiu kierunkach). Dysponują również trzema rodzajami ataków: zwykłym, tj. szybkim i słabym, lecz umożliwiającym wykonywanie combosów, silniejszym (i zarazem wolniejszym) oraz specjalnym (każda postać ma swoje). To nie wszystko. Poza tym można również chwytać przeciwników, ciskać pociskami, blokować i strafe’ować. Podobnie jak w Super Smash Bros., im bardziej obity zawodnik, tym na większą odległość odleci przy przyjęciu ciosu.

Nickelodeon All-Star Brawl oferuje kilka wariantów rozgrywki. Jest to tryb dla jednego gracza, multiplayer dla czterech osób oraz tryb Sports, w którym zabawa polega na wbiciu piłki do bramki rywala. Piłki, jakich w nim używamy, różnią się właściwościami. Np. tej do piłki nożnej nie można chwytać. Żywotność zabawy wydłużają bonusy do odblokowania: galerie, muzyka i avatary do grania w sieci. 

Wideo - Nickelodeon All-Star Brawl

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych